przynajmniej zapamiętamy na długo...bo może być to pierwsze i ostatnie tak gorące lato 🌞🌞⛱️
2026-06-25 16:42:33
41
Aleksandra :
zdecydowanie wolę taka pogodę, niż zimę-25 stopni
2026-06-25 17:58:30
9
Pozytywna mamuśka ♥️ :
oj tam lepszy ten gorąc nic pizdziawica i deprsja jak byk
2026-06-25 18:44:48
16
E_Dy :
Mi tam pasi.
2026-06-25 16:59:13
11
Ann Oh698 :
Jako jedyna w rodzinie i wśród znajomych nienawidzę lata i od miesiąca słyszę 'kiedy w końcu zrobi się ciepło' więc jeśli usłyszę od któregoś z nich 'ku*wa jak gorąco' to zasadzę takiego kopa w tyłek że się znajdzie na środku pustyni bez kropli wody! Macie co chcieliście!
2026-06-25 17:20:03
6
>pawlos< :
Bardzo mocne 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅😅
2026-06-25 15:54:37
18
Magdalenka7 :
Tak było w latach 80 lampa w uj 🌞i Polskie Radio🥳
2026-06-25 18:48:51
11
RU💋-DZIAAA🙋♀️♥️ :
W końcu mamy lato. 😁😁😁😁
2026-06-25 17:07:38
42
kuba polska :
i mamy lato😂😎
2026-06-25 16:58:49
29
szefikx :
i co w tym takiego dziwnego latem że ciepło jest?
2026-06-25 17:37:35
4
Andrzej Rządzicki :
sobota i niedziela tak będzie 40 w plusie
2026-06-25 17:20:13
9
kamik 888 :
przecież tak było tylko media tak nie wariowaly.
2026-06-25 19:22:07
7
moniamonisia2154 :
bez przesady
2026-06-25 17:11:10
7
user7390104943855 :
A lato z radiem cały czas aktualne 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-25 18:37:28
5
iwonabook1315 :
tragedia
2026-06-25 16:45:06
5
Anna :
nie ma co narzekać 🤣🤣🤣🤣
2026-06-25 16:58:59
8
Nieosiągalna 🙈 :
no mamy lato więc jak najbardziej ta temperatura mi pasuje a nie 15 stopni
2026-06-25 19:23:33
11
iza15552ro0 :
Super że ciepło ale niedziela handlowa to dramat😥
2026-06-25 18:12:52
3
sebastian.orzel41 :
Każde lato takie było jak żyje już 41 lat
2026-06-25 18:10:21
1
mmarta_91 :
super ja lubię takie ciepło kręgosłup mnie nie boli
2026-06-25 20:04:34
3
Halina Mosiężna :
w końcu mamy lato
2026-06-25 19:39:23
4
To see more videos from user @prezes.official, please go to the Tikwm
homepage.