Czyli szpital jest po to by wypłacać pensje to jakieś szaleństwo
2026-06-25 20:05:35
27
ZZZZZ :
tachograf dla każdego lekarza !?
2026-06-25 17:35:13
29
MM R59 :
Przepraszam, a gdzie NFZ przecież te wypłaty na utrzymanie ochrony zdrowia są z kontraktów ? Głodowe stawki wyżywienia pacjentów i góry pnieniędzy na wypłaty dla wybranych lekarzy, w tym za fikcyjną obecność w pracy?
2026-06-25 11:56:09
29
Kris :
ciekaw jestem kto i na jakich zasadach daje im kredyty
2026-06-25 14:36:25
17
user6139663773271 :
tragedia
2026-06-25 11:54:28
11
mariuszzyber :
tragediia
2026-06-25 18:42:58
10
Dania :
to jest skandal
2026-06-25 22:01:14
7
Marcinek :
Oznacza to , że jest to robione specjalnie, zaraz zmienia ustawę i sprywatyzują szpitale
2026-06-26 08:25:09
0
Tomek :
Dziękuję dobra robota dzięki Panu zaczynają się budzić
2026-06-26 07:53:20
5
usern9q3nrskrn :
Pokaż dowody a nie siej fermentu
2026-06-25 14:31:47
0
Ela Markus :
a koperty może założyć kamery
2026-06-25 14:37:32
7
ToKuLuFuKuRi :
więcej!!!!
2026-06-25 15:34:59
5
rychugrzegorz :
zgadzam się
2026-06-26 20:25:55
2
Piotr :
no wiadomo
2026-06-25 19:39:31
3
Alf :
brak słów
2026-06-26 15:25:43
2
Mirosław Jancy :
W punkt 👍👍👍!
2026-06-25 18:52:06
2
Tomek :
A lekarze to brak słów
2026-06-26 07:53:33
3
książe :
Tak to prawda
2026-06-25 15:50:31
2
Marco :
120% minimum geniusz
2026-06-25 11:15:40
4
user8844297232017 :
powinni odpracować studia
2026-06-26 10:18:30
2
WMB :
200 MILIARDOW 😏🤯😡😡😡
2026-06-25 14:30:21
2
Marek :
No a jak normalne jak każdy lekarz w roku zarabia stronę 1 000 000 to jak ma zostać kasa dla pacjentów
2026-06-27 11:46:33
0
stanfo39 :
a ile grenda
2026-06-28 00:09:44
0
Krzysiek :
Plus idzie dla lekarzy na bankiety imprezy integracyjne
2026-06-25 15:00:25
8
To see more videos from user @tomaszsommer, please go to the Tikwm
homepage.