@mriynitsia_neba: Коли на вулиці спека, а вибір морозива стає занадто складним…🤭🤤

𝓜𝓻𝓲йниця_𝓷𝓮𝓫𝓪☁️
𝓜𝓻𝓲йниця_𝓷𝓮𝓫𝓪☁️
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 25 June 2026 11:13:11 GMT
3079
195
30
53

Music

Download

Comments

ramor72
ramor72 :
Можна останнє.🥰Це вже геть в ідеалі.але я таким морозивом неперибираю.Люблю і хочу все😁😁
2026-06-25 12:10:33
4
jungkook_golden_fan
mniGoldenFan 🐰 :
мені, будь ласка, Чонгука, можна без морозива😂
2026-06-25 12:14:36
4
ievgeniia.solomka
Ievgeniia Solomka :
люблю шоколадне, але сьогодні без пафосе, ніжне вершкове🔥🔥
2026-06-25 13:13:08
2
www.tik.tok.com.lubov.72
Любов :
Вершкове 🥰
2026-06-25 11:25:14
1
aleksandre.ss
Александра :
Вершкове з прискоренням серцебиття!!!💜💜💜
2026-06-25 11:53:33
1
babykroshka3
Українка🥰🇺🇦🇺🇦 :
А можна мені всі порції подвійні😁😁😁
2026-06-25 17:13:52
0
26viki7
Vika :
ріжок
2026-06-25 14:52:19
0
dy0x95o168cz
ОКсана💜💜💜 :
шоколад в шоколаді моє улюблене
2026-06-25 12:50:38
2
ta_sama_tetiana7
ta_sama_tetiana :
Ви що знущаєтесь 😍, захворію ангіною , але беру усе і всіх😃 💜💜💜💜💜
2026-06-25 17:17:50
0
nai.nay.naj
Най :
Запакуйте мені 7. Я одним не наїмся😜😜😜
2026-06-25 15:51:28
0
suga_6942
SUGA :
😝🔥😎
2026-06-25 13:22:17
2
anastasiagavrilenko7
Та сама із Запоріжжя 🇺🇦💪 :
та чого вже мелочіться, давайте все 😂🥰
2026-06-25 14:50:22
0
To see more videos from user @mriynitsia_neba, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About