Как вы рожаете таких маленьких?😅 У меня дочь родилась 3580 весом и ростом 59 см, а сын 3500 весом и 57см 😂
2026-06-28 06:45:51
0
Юля. МАМА РАННЬОЇ ПТАШКИ :
Я теж народилася 22 травня ☺️нехай буде найщасливішим
2026-06-25 16:44:43
7
user47377479160 :
народила 26 травня теж хлопчика назвала Матвій
2026-06-25 17:15:04
1
repetytor.mariia :
реально дуже схожі🤩🤩
2026-06-25 14:37:03
1
🦊✯♪Mari♪✯🦊 :
в мене брат 22 травня
2026-06-25 11:46:34
0
анюта🐈⬛ :
В сенсі 22 травня…
2026-06-25 22:13:27
0
▂▃▄▅▆▇█▓▒░Jarusja░▒▓█▇▆▅▄▃▂ :
Дуже схожі, реально копія🥰
2026-06-25 20:10:48
0
darynkaaaaa.sr🎧 :
Я 05.05😍
2026-06-25 18:55:59
0
Марго Миколенко :
В мене теж пдп було на 20 травня, народила 24)) бутуз 4450 зріст 54) круглий як мʼяч з великими щоками 🥰 Пройшло 2 роки , такий вже дорослий та високий малюк 🥰 зріст 94 зараз )) і вага 15 кг , якщо не більше, давно не важила ))