@.˳·˖✶𓆩𖣂𝐇𝐨𝐛𝐛𝐢𝐭𖣂𓆪✶˖·˳.:chodzi o to że ktoś kupił jakiś drogi sprzęt na samoobsługowej i wpisał że to kajzerki
2026-06-26 14:05:08
408
.˳·˖✶𓆩𖣂𝐇𝐨𝐛𝐛𝐢𝐭𖣂𓆪✶˖·˳. :
chodzi o to że ktoś kupił jakiś drogi sprzęt na samoobsługowej i wpisał że to kajzerki
2026-06-26 13:43:25
273
ig0r3k67 :
myslalem ze tylko ja to wymyslilem
2026-06-25 14:56:20
2728
xxvvxcz :
cos o tym wiem
2026-06-25 19:28:54
397
tobiasz.chmura :
polecam jak macie biedrze te kebaby za jakieś 5 zł to ma kasie samoobsługowej dajecie pół bagietkę za 1 zł bo ma tyle samo gram, niby można kajzerki ale w tym jest to że jak cię kasjerka przyłapie to możesz mieć problem nwm ale z pół bagietka to mówisz że ci się spieszy a na zdjęciu wygląda jak ten kebab 🤗
2026-06-25 22:03:37
102
Piti_Hello_Kitty :
Nie jestem sam
2026-06-25 19:18:04
218
Pidarasus the IV :
czyli nie tylko ja?
2026-06-25 17:55:54
458
piotr090 :
Ale nie ma telewizora
2026-06-25 20:29:55
52
:
Już myślałem że tylko ja tak robię że za dwa paczki płacę 68groszy
2026-06-26 09:24:38
33
ig:antvkk_22 :
myślałem że jestem sam
2026-06-25 21:00:38
52
Fastromm :
o co chodzi
2026-06-26 08:11:13
11
Tyski🍺_Deadpool 🇵🇱 :
nie tylko w Biedronce w Lidlu też
2026-06-25 20:57:04
15
FranekKubica83 :
tylko u mnie prawie za każdym razem w biedronce jak mam w papierowej siatce wzywa asystenta? nawet jak wszystko sie zgadza
2026-06-25 22:53:55
13
pani_smetana :
my nie pieczemy kajzerek 😅
2026-06-26 10:30:23
21
никто :
даже тут доели
2026-06-26 06:11:07
14
The Nieogar :
często tak mam
2026-06-26 04:31:03
22
To see more videos from user @rpolson777, please go to the Tikwm
homepage.