za szybko wjeżdżał i za daleko już był przed wjazdem w miejsce jak już się zatrzymujecie to ja na egzaminie polecam lekko na sprzęgle jak na łuku ponieważ możecie przy wyższej prędkości nie kontrolować kompletnie tego manerwu
2026-06-26 13:03:28
1
Szymon :
Takie uderzenie z impetem to jest koniec bo ryzyko uszkodzenia pojazdu?
Też tak zrobiłem ale na jazdach
2026-06-25 13:14:19
6
Wisła Kraków forever :
Kraków
2026-06-25 20:36:30
2
ChudyChudy :
To było chyba miska uderzone xD
2026-06-25 13:26:50
24
Pawełvw :
Ja bym sobie wycofał tyłem raz ze jest to łatwiejsze a dwa że mam łatwiej wyjechać w przepisach nie ma określonego czy mam to zrobić tyłem czy przodem
2026-06-26 12:26:36
2
To see more videos from user @bajer_intercontinental, please go to the Tikwm
homepage.