@vlada.ua1: Черги на автозаправках, перебої з пальним, затримки доставки та проблеми з логістикою дедалі частіше стають частиною повсякденного життя в різних регіонах рф. Люди змушені годинами чекати на АЗС, скаржаться на дефіцит бензину та труднощі з пересуванням. Логістичні проблеми накопичуються, а їхні наслідки вже відчувають не лише підприємства, а й звичайні мешканці. Те, що ще недавно сприймалося як тимчасові незручності, дедалі більше перетворюється на системну проблему. #Бензин #Пальне #АЗС #очередезабензином #Логістика
Vlada_UA
Region: UA
Thursday 25 June 2026 13:15:18 GMT
Music
Download
Comments
vera21 :
Оце двіжуха почалась😂😂😂
2026-06-25 15:20:21
677
Viktor Peregonchuk :
це вже гойда? чи двіжуха?
2026-06-25 15:41:56
323
Vodca.75 :
What is the problem.?
2026-06-25 18:11:31
0
TOPISNI :
А как же Берлин 😳😅😂 ???
2026-06-25 15:38:33
942
user953685468757543 :
Это на Берлин или Вашингтон?!😳😅
2026-06-25 15:53:50
477
Sergio Alvares :
Так было же душевно по Домашнему? 😂
2026-06-25 15:45:41
175
Elena 335 :
отдохнули на 3 поколения вперёд, а теперь домой, если успеете😂
2026-06-25 16:48:28
136
🇺🇦 Микола 🇺🇦 :
А що трапилося 😂
А ведь ми пройшли через єто 😳
ми знаємо що це таке ??
Як вам???
2026-06-25 17:38:48
10
ORCA :
А это фейк! ИИ! В Крыму все хорошо и все счастливы 😊
2026-06-25 15:07:34
24
Sergiy Bortnovsky :
Лепота то какая)))
2026-06-25 16:32:19
31
user5333275091588 :
та ні це брехня цього не може бути це ші фото
2026-06-25 16:29:33
11
sergiy.k. :
А куда це ви ????!!!!! , просто политикой не интересуюсь😁
2026-06-25 17:13:03
35
Huligan :
там жигули, лады девятки и волги в очереди. это съёмки из 90х
2026-06-25 17:25:19
8
tarikkravets :
а что случилось?
2026-06-25 16:37:57
6
Graf Gan :
а что случилось я политикой не занимаюсь
2026-06-25 17:00:16
18
Савун :
у меня вопрос к комментаторам у кого "перемога". Вы хоть пытались открыть карту и посмотреть где Саратов?
2026-06-25 16:43:33
6
Миша Бажан :
я не интересуюсь политикой, а что случилось то?
2026-06-25 17:45:02
19
zhorik1407 :
О що трапилось? не сподобалось?Так що і чаю не попʼєте))!?
2026-06-25 17:07:11
12
knyazeva.lesya :
дед молодець сказав двіжуха знач двіжуха
2026-06-25 16:57:35
9
eduardbreabin :
Сезон закончился....😂😂😂больно жарко....👍
2026-06-25 16:08:15
27
Сахарочек :
ага, а в зимовій курточці просто так чувак ходить
2026-06-25 15:50:06
64
To see more videos from user @vlada.ua1, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.