Та не пече нічого. Якщо їдеш і кондиціонер то все ок
2026-06-25 20:00:53
27
Максим Дмитренко :
за таку ціну скільки коштує Tesla то можна було б придумати шторку яка автоматично виїжджає або автозатемнення
2026-06-25 22:20:08
7
Скрепный Движ :
Мені нічого не пече … 🤷♂️
2026-06-25 22:05:55
1
user4930771204630 :
Ничего не печет!!! Но бизнес есть бизнес правда???😎😎😎
2026-06-26 03:28:24
7
Сергей Леушин :
Клас ! Я таке придбав, встановив. Дякую !!!
2026-06-26 15:06:55
1
Константин Литвинюк :
Доброго а на модел 3 -? Маете-?
2026-06-26 15:38:19
0
Ket🌸 :
Ану розкажіть,білий салон сильно брудниться ?
2026-06-26 05:18:10
0
MaksK :
На мS є?
2026-06-26 05:12:16
0
Ihor OdessaCITY :
Як на мене, вона абсолютно зайва в авто. Добре що в моєму авто вона закрита шторкою.
2026-06-26 07:48:48
0
Залізна Справа :
Добрий день на model 3 є?
2026-06-26 09:58:29
0
garage_dp :
поклейте хорошую атермалку и не колхозьте машину
2026-06-26 06:52:16
3
𝐑𝐨𝐦𝐚𝐧 𝐆𝐫𝐨𝐦𝐨𝐯 :
Вчера поставил себе . Тема 👍 1 сильно не нагревается салон и быстро охлаждается машина
2026-06-25 22:58:24
1
Олексій Вакарчук :
на модел с є щось
2026-06-25 19:09:30
0
Dmitry Dmitriev :
тонировка, не?
2026-06-26 05:52:11
0
Human :
нічого ніколи не пече . 23рік нічого не пече. може колись пекло на старих
2026-06-26 00:18:05
1
dimidasik :
2026-06-26 08:34:15
1
Markel :
ну да сначала ты переплачиваешь за автомобиль потому что у него есть панорама,😂😂😂😂
а потом платишь ещё деньги чтобы купить какую-нибудь чехол от этой панорамы,,😂😂😂😂😂
2026-06-25 16:23:38
6
Omen2010 :
Колхоз, а нормальну шторку, не можна було зробити?
2026-06-26 08:30:55
0
Yanina👸 :
нічого там не пече, таке щось придумала 😏
2026-06-26 13:04:07
0
Бобон :
2026-06-26 15:56:56
1
Aby :
😂😂😂 як тобі таке ,Ілона Маск?
2026-06-26 05:22:42
0
вова :
де брав?
2026-06-26 05:39:39
0
alexxx :
Де купляли кинь те контакт
2026-06-25 21:34:47
0
MarkevichDima :
да 1500, картонку вирізав і норм
2026-06-26 04:00:17
0
VBK 🫦 :
Кто говорит что не печёт,вы точно оставляли машину на солнце и садились в неё? У меня чёрный салон,и скзать что там нагрелось,это ничего не сказать) в машине будто бы 50+
2026-06-26 05:54:00
2
To see more videos from user @kuzmysh.petro, please go to the Tikwm
homepage.