Вже були. Дуже смачно. Дякуєм!
Ціни як ціни. Цілком адекватні.
2026-06-26 03:19:03
1
Матвей Полищук :
я люблю вареники, борщ і сало мені нецікаво
2026-06-26 14:09:52
0
Rtytb☸️ ──⃝─⃝⃝⃝⃝── :
а мы тут не причем, а мы тут не причем
2026-06-25 23:36:30
1
Рафаель :
Кошер?
2026-06-25 19:10:00
0
Валерій :
Боже упаси
2026-06-26 14:35:12
0
Георгій Шевченко :
2026-06-25 16:42:45
1
Алекса :
Это бывшая «Сарбона»?
2026-06-26 06:24:27
0
Tony Montana :
обожнюю цей заклад робив колись тут пропозицію своїй дружині
2026-06-26 07:34:38
0
Лэсик :
Насчёт обновления это вы, о чем?
2026-06-26 04:07:47
0
Boka Bogdan :
Гарний заклад🥰
2026-06-25 17:32:28
0
Ігор :
женись
2026-06-25 19:56:11
0
Локо Мотивский :
Із зникненням живої музики заклад втратив всю атмосферу і свою унікальність. Кухня на той час дійсно була на висоті. Не знаю, як тепер, більше не відвідую.
2026-06-26 03:58:32
0
V.M. :
Дизайнеру респект👍
2026-06-25 18:12:44
0
KARTEL :
Нет ! Я пока Пас !
2026-06-25 17:19:04
4
Неля Орлинская :
та ви що !! яка радість!!!!
2026-06-25 21:10:36
1
⚔️👻Привид👻⚔️ :
От візьму і зайду😁
2026-06-25 16:29:10
3
Julia Savchyk :
Доброго дня.Можна адресу?
2026-06-25 13:38:25
1
official :
бургерів не видно і піцу не бачу суші 🤔
а де червоний барщ і голубці?
2026-06-25 15:31:58
0
To see more videos from user @kosher_style, please go to the Tikwm
homepage.