Дівчатка моя щира рекомендація! Користуюся сама вже більше року. Щей ціна до 200грн, а на нотіно 70)
2026-06-25 21:26:48
295
Вікторія Калюх :
Блін знайома ситуація 😂
2026-06-25 14:49:11
1225
Mini lucky :
ну хоч хтось сказав це ...😅
2026-06-26 12:45:49
18
sash ⋆ :
антиперспирант просто існує 🗿
2026-06-25 15:43:34
176
Kzhdb.I :
Etiaxil просто знахідка для літа
2026-06-25 20:34:18
108
LUBOV & beauty^UGC^Огляди :
Така ж біда
2026-06-25 15:57:46
39
janinanykonchuk :
як я вас розумію
2026-06-25 16:18:43
40
Leo🦁 :
Etaxil імба,але треба правильно використовувати щоб не отримати опіки! Для чутливої шкіри лише зелений!!
2026-06-26 07:56:42
8
Ілонка :
Те саме 😁
2026-06-25 15:00:01
45
твоя мама💋 :
Колю ботокс в подмышки раз в пол года, шикарно вообще. Ни запаха, ни пятен 😊
2026-06-26 03:37:46
16
tetianaaa :
Блін це капець…. Моя біль😔
2026-06-26 04:41:54
3
💋 :
Та на кожному кольорі дуже видно😔
2026-06-26 16:10:08
0
𝐾𝑟𝑖𝑠𝑡𝑖𝑛𝑎 :
в еве есть подкладки в одежду что бы не было видно пота
2026-06-25 20:00:36
7
Nastia_blondie :
Розумію …
2026-06-25 21:20:45
1
та ти шо :
це я
2026-06-25 23:14:34
1
Tatiana♡ :
2026-06-25 19:19:28
0
Христя 🦢 :
1
2026-06-25 14:36:18
1
Olga :
Дівчата купуйте EtiaXil , мокре все але не подмихи
2026-06-25 20:28:59
17
Lily🌸 :
На білому також дуже видно
2026-06-25 15:16:47
86
Орися Пересердрищенко :
Ботокс в пахви, дєвочькі) 27 років ходила тільки в чорному і білому, а минулого літа зробила, то в гардеробі зʼявилися речі абсолютно різного кольору) це було найліпше рішення 🥰
2026-06-25 21:39:22
1
Яна :
Да а на білому потім жовте😅
2026-06-26 11:16:04
2
Tiffany :
Да пофіг. Ну видно та й ладно. Всі пітніють нічого в цьому поганого нема.
2026-06-26 11:31:37
1
🖤GattoNero🤍 :
та по×уй, ще один доказ, що я жива
2026-06-26 13:07:00
0
Nata_Nata :
Тільки не сіре
2026-06-26 18:24:31
0
usedthings1 :
🤣🤣🤣
2026-06-25 17:51:40
1
To see more videos from user @nika_ignatyuk, please go to the Tikwm
homepage.