Та шось вже сценарій виглядає не так і «фантастично»
2026-06-26 07:57:11
347
Влад Шевченко :
Це геніально! Сільпо - топ)
2026-06-26 06:45:20
476
Lesya Germanenko :
це геніально )
2026-06-26 04:46:47
247
Matskivska star :
Скільки разів подивилися?
2026-06-26 07:07:37
18
Той самий проджект :
Учора був у сільпо в Харкові в ТЦ Нікольський.. так от там черешня була по 800 грн за кілограм.. так що права ваша мама!)) але справедливості то Черешня від Коника (що яблука вирощують най смачніші в Україні) то черешня ця велетенська і надзвичайно смачна))
2026-06-26 07:32:54
19
jonna :
Смішно зняли😹
2026-06-26 06:10:22
25
Юрій :
Чудова робота!
2026-06-26 05:39:48
29
kkatrina :
Геніально 😅
2026-06-26 07:21:40
4
uliakramnicka :
Скоро так і буде з цінами.Зараз ще транспорт подорожчає,*2 на цінниках буде точно.Меньше їсти треба,то вже розкіш.
2026-06-26 10:31:14
1
d.dorli :
Ахаххахаахха саме так 🤣
2026-06-26 06:41:48
10
Darialashes_kr :
Так в атб в Кривому немає картоплі 🤷🏼♀️хоче в усіх овочевих є
2026-06-26 10:38:33
1
ANKA OFFICIAL :
😂
2026-06-26 09:31:58
0
Діана :
😁
2026-06-26 10:25:33
0
Рибабиба :
вам смішно, але в одному із ваших магазинів дійсно пару днів не було в наявності жодної картоплі 🥺
2026-06-26 09:25:18
0
life.portret_ФОТО НА ПОЛОТНІ :
👍класно придумано та занято,молодці👍
2026-06-26 09:11:32
0
polikk’s🐈⬛🪽))) :
Друга
2026-06-25 14:21:26
2
Олександр Самолюк :
Класнюче відео 🔥🔥🔥
2026-06-26 07:18:13
0
Анна Балабай :
Ото клас!) 😁
2026-06-26 07:32:54
0
Микита :
гарно, гарно😁
2026-06-26 07:32:23
0
jfip03 :
Ого! Бачила консультанта на виставі «драбина», дуже зайшло!!
2026-06-26 12:04:47
0
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 :
Топ 😂🔥
2026-06-26 09:00:25
0
Сашенька :
о я первый
2026-06-25 14:15:39
2
Андрій Деркач :
Головне щоб москалі не показали як промо ролик які ціни в Києві)
2026-06-26 06:16:37
8
Maestro :
молодці. мої батьки гикають тепер
2026-06-26 07:11:42
0
To see more videos from user @silpo.ukraine, please go to the Tikwm
homepage.