Juriks :
Es kad braucu, noskanēju biļeti, aparāts parādīja, ka viņa ir derīga. Nāk konduktors, redz, ka esmu skolēns, prasa vai reģistrēju, saku jā un drošības pēc vēlreiz paprasīja noskenēt, izrādās, ka biļete nav nemaz reģistrējusies. Sanāk tā, ka, ja konduktors nebūtu prasījis pārbaudīt un iekāptu kontrole, man būtu jāmaksā tie 25 eur, kaut vai esmu reģistrējis biļeti pie aparāta?
2026-06-25 21:10:09