@boroviecv: 140 zł za tego demona!!! PS EXPLOSION TO POWINIEN BYĆ HYMN POLSKI #explosion #dc #promka #wiatrak #lato

boroviec Weronika |artystka
boroviec Weronika |artystka
Open In TikTok:
Region: PL
Thursday 25 June 2026 15:14:54 GMT
573682
43324
377
6531

Music

Download

Comments

misiakkkk1
TikTokUser :
ej aż poczulem wiatr przez ekran XDDDDD
2026-06-26 12:51:11
2454
the_real_john_warhammer
John Warhammer :
mam podobny. jak go odpaliłem to mi pierwszy podmuch wykonał obrzezanie
2026-06-26 22:33:09
257
grooot4u
GROOOT4U :
mam ten sam, jaja furgają aż miło 😂
2026-06-25 17:10:28
1643
_inna_aa
𝓐𝓻𝓵𝓮𝓬𝓲𝓪 🧸 :
Mam taki od 10 lat, dalej działa. Najlepszy zakup, tak jak on chłodzi nie chłodzi żaden wiatrak 😂❤️
2026-06-26 08:25:37
687
s.ania.aa
Aniaa.aa :
Też mam tego świra 😎 na 3 tryb nie mam odwagi łączyć 🙈🤣
2026-06-26 09:17:05
409
goldenswife
Portgas D. Rouge :
mam podobny i boję się odpalać większe obroty bo naj najmniejszym już mi wszystko fruwa w pokoju😂
2026-06-26 07:14:13
465
sebastianbrzeziak
Sebastian Brzeziak :
Bo to nie jest wiatrak tylko recyrkulator ma inne śmigła i robi słup powietrza. Jak ustawiasz to na sufit to schładza powietrze. Robi to robotę. Zwykły wentylator tego nie rady
2026-06-26 14:58:20
114
ojciecgaming
OjciecGaming :
cyrkulator, to co innego jak wentylator. mialem taki tylko 200wat i 60cm , musialem sprzedac bo na pokoju 25m zrywal rolety hahaha
2026-06-26 06:55:13
73
wiewiora99
Viola :
Ten wiatrak to jest bajka w taką temperaturę
2026-06-26 13:07:41
45
vivuika
🐡 :
mam identyczny w pracy i potwierdzam że jest zarąbisty. Nawet jak siedzimy w 30 stopniach to wiatrak fajnie nas chłodzi
2026-06-26 06:30:05
53
karliah11
Karliah :
już myślałam że tt shop i miałam przescrollować
2026-06-26 15:31:12
59
justynaburylo81
Wikunia2001 :
Tego typu wiatraki naprawdę ładnie dają.
2026-06-26 03:25:29
16
madzia_parada
madzia_parada :
Cyrkulator, mam go kilka lat. Ma 3 moce, ale już na 1 jest "moc" 😁🤣
2026-06-26 08:47:36
27
anjula_111
AnJuLa :
To cyrkulator, nie wentylator. Dlatego tak fajnie działa.
2026-06-26 09:48:02
9
werkaferka00
Weronika :
Jeśli zależy wam na tego typu wiatraków to są to cylkulatory powietrza, różnią się głównie tym że mają bardziej wietrzyć w domu wiec układa się je tak by powietrze odbijało się o ściany! ❤️
2026-06-26 04:33:41
8
kafczi_
kafczi_ :
XDDDD piękne
2026-06-26 09:11:26
5
usermtbwfa9q3m
Paweł Karasiński :
To nie jest wiatrak tylko cyrkulator powietrza
2026-06-26 18:05:02
7
___invi___
𝐼𝓃𝓋𝒾 :
One są fajne, ale niestety głośne. Mamy takie na hali
2026-06-26 16:54:34
14
aanka1986
@aanka1986 :
Nie wyje jak kombajn? Mam taki podłogowy i wyje jak przemysłowy, nie dla mnie 😅 u mnie to cicho musi wiać
2026-06-26 17:47:03
11
blondim84
blondim84 :
To nie jest wiatrak tylko cyrkulator
2026-06-26 10:51:31
23
wissienka0
wiSsienka :
to cyrkulator a nie wiatrak 😉
2026-06-27 08:13:01
6
byomi.beauty
𐙚 byomi.beauty 𐙚 :
Też polecam
2026-06-26 23:15:05
17
antxdmm
Anderdingus 🦕 :
boze ja tez mam taki, on jest cudowny XDD
2026-06-26 08:02:22
10
To see more videos from user @boroviecv, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About