@p.a.c.uu: Olanda este în flăcări !!🥵 #nederland #romaniinolanda #viatainolanda #pentruvoi #pentrutine

𝐏.𝐀.𝐂.𝐔𝐔  🏆 11:11
𝐏.𝐀.𝐂.𝐔𝐔 🏆 11:11
Open In TikTok:
Region: NL
Thursday 25 June 2026 15:25:16 GMT
71515
2620
399
2814

Music

Download

Comments

alealexandra861
Alexandra♥️ :
Aprob stau în olanda
2026-06-25 20:50:54
29
_havva1806
♡ Havva ♡ :
Deja am emoții olandeze
2026-06-25 20:46:38
24
ali_nus1093
@bubu :
Roosendal 37 de grade ,ne facem popcorn 😂😂😂
2026-06-26 14:41:48
1
andrey06066
Andrey❤️ :
nu e chiar așa,eu sunt aici !
2026-06-26 12:33:18
0
mihaela.corpadean
Mihaela Corpadean :
ore cum se simnte in solare🤣🤣🤣vai de noi
2026-06-26 16:02:24
1
defefeul
Defefe :
acum 3 ani au fost 42 de grade in Olanda, deci nu e record mondial...🤫
2026-06-25 18:31:18
6
mariapavelescu
Maria Pavelescu :
astăzi vineri 26 la umbră, 44 grade , la ora 16.00 an termometru in grădină in zona venlo
2026-06-26 14:35:10
0
petropetro324
petro♥️♥️♥️♥️ :
să vedeți câte grade se simnt în seară 🥵🥵🥵🥵
2026-06-25 19:11:52
7
iasminabubu2
Iasmina_bubu :
ieri 48 grade in sera Olanda 🙈🙈🙈mâine nici nu vreau să mă gândesc ce o fi in sera 😂
2026-06-25 18:03:30
6
ovidiu.sacaleanu
ovidiu.Săcă :
lucrez in sera 45 50 de de grade in fiecare zi :))
2026-06-25 16:23:09
8
pisicutzaboy.obro
Pisicutzaboy Obroznica :
în Olanda niciodată n-a fost asa cald
2026-06-25 17:06:05
8
ionela.lupu25
Ionela Lupu :
da in franta si spanie sunt mai multe dar in olanda e maxim 32
2026-06-26 12:08:40
0
elena.dicu5
Elena Dicu :
38 sunt la mine !Se resimt mai multe dar nu 60 nu exagera !Am muncit in Spania la 60 °in solar si nu am crăpat!De sâmbătă se răcește!
2026-06-25 19:38:15
6
marian7472
Marian :
no problem boss luni avem 24
2026-06-25 21:48:36
9
cosmin_kenzo
Cosmin_KeNZo :
eu care am băgat 13 ore în soare în Olanda 😅🤦
2026-06-25 19:13:42
9
cristy.izrael
Cristy Israel :
44 in Spania
2026-06-26 18:55:03
0
vali7338
vali :
Dc vorbești așa rar vărule ca noi te înțelegem?
2026-06-25 18:59:30
6
sandra.sssst
🐍Sandra🐍 :
Avem 40 de grade la ora asta...
2026-06-26 14:24:00
0
daniel.bucur41
Daniel Bucur :
iară vb ce nu trebuie eu stau in almere buiten a fost 27,5😂😂😂
2026-06-25 16:25:12
0
sofia.madalina.19
🎀Sofia🩷Madalina🫧 :
Ce mai zicem noi astea care lucrăm în seara 🫠
2026-06-26 19:07:26
0
nicanor.stafie2
Nicanor Stafie :
ai dreptate la 15 am oprit lucru si acasa
2026-06-26 15:58:59
1
turturean_andrei
Turturean Daniel :
da?
2026-06-25 16:01:37
1
abel.dmn007
Abel Dmn007 :
38 sunt in olanda sunt aici sory
2026-06-26 15:59:03
2
To see more videos from user @p.a.c.uu, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About