@vilgainczsk: Marmeláda na palačinkách je prostě srdcovka. 🥞 Když ale v obchodě vybíráš, po čem sáhnout, je docela zajímavé se podívat na ten poměr ingrediencí. 👀 U spousty klasických džemů totiž skoro polovinu sklenice tvoří přidaný cukr a ovoce je tam zhruba půlka. Přitom to jde i bez toho. Když vsadíš na verzi, kde je 99% malin a žádný přidaný cukr, dostaneš sice méně sladkou, ale zato reálnou a plnou chuť ovoce, která ti palačinky vyladí úplně skvěle. Ono je to pak ve výsledku hlavně o tom, na co máš zrovna chuť a jestli chceš spíš sladkou klasiku, nebo pořádnou nálož ovoce. Sleduješ u džemů procenta ovoce, nebo bereš prostě to, co ti zrovna chutná? 😋
Vilgainczsk
Region: CZ
Thursday 25 June 2026 15:30:15 GMT
Music
Download
Comments
There are no more comments for this video.
To see more videos from user @vilgainczsk, please go to the Tikwm
homepage.