@zwrotka0: ostatnia klasa#ostatnidzwonek #8klasa #koniec #wakacje

zwrotka.
zwrotka.
Open In TikTok:
Region: PL
Thursday 25 June 2026 15:38:51 GMT
254279
40550
120
8476

Music

Download

Comments

orixiak3
Orixiak :
szkoła: ❌️klasa: ✅️
2026-06-26 10:04:39
248
spiderrider_g
spiderrider_g :
Dosłownie teraz widzę to z innej perspektywy wszystkie wspomnienia itd ale wiem że gdybym znowu musiała się uczyć miałabym dość
2026-06-25 16:25:55
1126
keisim__0
KSM :
zrozumieją tylko osoby które skończyły 8kl
2026-06-26 10:12:01
96
patkqaa0
Patkqaa :
dopiero teraz zrozumiałam..
2026-06-25 18:23:06
179
bartoszhi_
bartoszhi_ :
Ja koncze 8 jutro🥺
2026-06-25 18:27:35
37
ziemniak.lenaaa
ziemniak.lena_ :
Ja nie będę tęskniła za szkołą tylko za osobami które w niej były
2026-06-26 05:54:23
17
young_mishii
Mishii 🩵🖤💗 :
nienawidzę gry a nie graczy
2026-06-26 08:54:51
15
wojt3k33
Wojtek :
Jakby nie kartkówki sprawdziany to zajebiście jeszcze
2026-06-25 19:22:20
63
kht.danusie
Kht_danushie :
Mówili mi „jeszcze powiesz dobrze o szkole” po 3 latach rozstania się z swoją podstawówką zdaje sobie sprawę że tak jest
2026-06-25 21:33:49
63
wieszcotofafik_22
wieszcotofafik22 :
teraz rozumiem „bedziesz tęsknił jeszcze za szkolą”😩
2026-06-25 23:56:47
20
idk_8856
… :
Albo jak ja mówiłam „nie chce iść do szkoły nie chce tam chodzić” a mój tato „ zobaczysz jak praca nadejdzie będziesz chciała wrócić” jednak miał rację
2026-06-26 12:50:10
8
konietosigiemki
konietosigiemki :
Ta, nigdy więcej.
2026-06-26 12:38:57
9
okaay_and__
🥍EXY LOVER🦊 :
tylko na 10 jutro odebrać świadectwa...
2026-06-25 18:36:02
6
przezm
️ :
mi tam w sredniej fajniej jest 😁
2026-06-26 10:53:15
9
nasti_kastii
Nastun :
własne też to zrozumiałam ostatnio. Mówili zobaczysz będziesz jeszcze chciała wrócić albo że będę wspominać te czasy już wiek że nie chodziło tu o naukę 😭 jutro koniec
2026-06-25 18:43:09
16
fandroneqi
Kopernik_był_Polakiem🇵🇱⚛️🌹 :
ja tam się cieszę
2026-06-25 18:51:32
6
nadunia6767
❀ ๋ ࣭ ⭑🧸Nadus🎰 ๋ ࣭ ⭑❀ :
powodzenia!! dalej ja jeszcze rpk
2026-06-25 15:46:33
7
jakub_8244
jakubos  :
no ja w następnym roku kończę szkole całkiem dziwnie troche
2026-06-25 16:51:05
11
cloudflare.pl
6ikb :
Po skończeniu podstawówki to zrozumiałem lecz 3 lata szkoły średniej minęły za szybko. Chciałbym jeszcze zostać w szkole.
2026-06-26 14:29:44
4
maren0530
PL_Maren2🇵🇱 :
tak bardzo nie cierpię mojego życia po podstawówce.
2026-06-25 22:06:31
9
zwrotka0
zwrotka. :
mordeczki bardzo prosze o pisanie kom i fajnie sie wybilo to
2026-06-25 19:40:33
7
To see more videos from user @zwrotka0, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About