@.istoriaza30sek: Чому не можна садити горіх на подвір'ї. Хочеш посадити горіх на подвір'ї — спершу послухай що казали наші предки. В давнину існувало чітке попередження: хто посадить горіх той під ним і ляже. Дерево переживе господаря і забере його вік собі. Густа крона краде сонце тримає темряву і вологу — а де темрява і волога там хвороби і нечиста сила. Коріння горіха йде глибоко і широко руйнуючи фундамент хати і псуючи криницю. Наші предки це бачили і пояснювали по-своєму. Горіх — дерево корисне але небезпечне. Сади його в полі або в лісі. А біля дому — ніколи. Поважай горіх. Здалеку. Підписуйся на «Історія за 30 секунд» — тут минуле говорить само за себе 🌳🔥 #київськарусь #українськітрадиції #народніприкмети #українськамістика #повіря #дерева #історіяукраїни #українськийтікток

Історія за 30 секунд
Історія за 30 секунд
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 25 June 2026 15:39:52 GMT
23807
878
23
711

Music

Download

Comments

5anett
Anna 💛🩵 :
бред,у моїх бабусі в дідуся овс горіх в дожили до 90 майже років і з домом було все нормально
2026-06-25 15:52:59
17
alex_andr_5_
privet :
в окупованій Донеччині в селах майже біля кожної хати ростуть горіхові дерева десятками ато і сотню років, живуть люди і хата стоїть.
2026-06-25 17:44:39
3
user7553066916943
ЛУНА :
Оце вже не правда!
2026-06-25 17:02:52
5
user9329435730115
Макс :
Краща деревна та є горіхи + наливка.
2026-06-25 16:18:21
2
ervin.romel62
Ahnenerbe :
Да канешно😂
2026-06-25 18:07:39
1
lorik_makarovna
lorik_ makarovna :
брехня!!! дає велику тінь і прохолоду, для хати- це чудово! зрізали старий горіх- зараз у дворі, як на белебні, сонце пече
2026-06-25 16:54:14
1
user5326862863
Ella :
для чого людям розповідати нісенітниці????? Наші діди садили усе біля хати,бо колись не було стільки землі як зараз люди мають біля хати,город,сад і до саду.....
2026-06-25 18:11:04
2
3330anonim2.0
宮本武蔵 :
а що з ним робити якщо він уже посаджений біля хати?
2026-06-25 17:34:42
1
user7611345081619
Ольга :
оце брешуть,горіх захищає
2026-06-25 20:10:22
0
alexshkiper47
Алекс :
По поводу фундамента и разрушения колодца согласен.
2026-06-25 20:10:25
1
r.y.b.a2
FISH :
🤔🤔🤔
2026-06-25 17:39:49
1
konstantin.pavlukhin
[email protected] :
👍👍👍
2026-06-25 17:10:49
1
koval_yan.ukr0
000 :
👍👍👍
2026-06-25 18:41:11
1
mariaglushchak
Марія Глущак475 :
😂😂😂
2026-06-25 20:07:03
0
user8187870828688
Алла Суходолья :
😁😁😁
2026-06-25 19:52:32
1
To see more videos from user @.istoriaza30sek, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About