@alinka_papusha: 🍋 Лимонад для +30°C • Заморожений вишневий сік 🍒🧊 • Лайм 🍋‍🟩 • Schweppes 🥤 Заморозила сік, нарізала на великі шматочки льоду, додала лайм і залила Schweppes. Ідеальний напій для спеки ☀️

Alina Papusha
Alina Papusha
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 25 June 2026 15:48:25 GMT
905390
24764
96
11080

Music

Download

Comments

alfiserg
alfi :
не вистачає 30 мл джину
2026-06-26 05:54:31
1765
anna.starostenko_
𝔸𝕟𝕟𝕒𝕊𝕥𝕒𝕣𝕠𝕤𝕥𝕖𝕟𝕜𝕠 :
А де водка чи джин?
2026-06-26 10:51:49
530
abaza.ann
abaza :
Джину нема-гроші на вітер
2026-06-26 06:51:43
172
user4528367697620
Яна🎀🎀 :
Чего-то не хватает 😂
2026-06-26 08:41:53
166
user7028245703562
🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛ :
Ще джину грам 100 і шикарно буде🥰
2026-06-26 07:27:56
129
mcdo_fstv
mcdo_fstv :
А якщо щось замість швепсу додати?
2026-06-25 19:32:08
57
alysa7880
Alysia :
Можно просто сок в формы залить и резать не нужно ничего будет
2026-06-26 14:02:31
4
irenne1818
Irenn :
А де просеко??? Такий собі вийшов коктейль 😏
2026-06-26 11:31:27
2
user552723128625
Рибак Рибаков :
в +30 надо пить пиво холодное
2026-06-26 13:48:01
4
influenccee
leleal :
У меня Джеймсон есть в холодильнике, ща принесу
2026-06-26 15:48:47
0
ksyukss__81
Ksenia Aleksandrovna 🌸 :
я думала водочка будет)))
2026-06-26 14:01:20
2
elka130422
Elka :
Как называются Ваши бокалы?
2026-06-25 19:59:38
5
margaritavozniuk
Маргарита :
ого, це ізжога😂
2026-06-26 09:14:10
0
bedolashk
kristinka sex :
а для 43 градусов?
2026-06-26 15:12:40
0
katushkagolova2ushka
******* :
Там водки не хватает
2026-06-26 09:48:55
4
user7903454806684
Марина 🤎 :
я думала буде горілка((((
2026-06-25 20:07:44
6
aticblack
aticblack :
производители соков: ни слова больше, мы уже добавили в соки столько воды с сахаром, что можете не разбавлять
2026-06-26 10:59:28
16
iomagic
Volatile :
сейчас положу в морозилку..) у меня как раз маленькая коробка этого сока..)
2026-06-26 10:02:17
1
margaritasamokischuk
Маргарита Самокищук :
Коктейль для вагітних ) спасибі за ідею
2026-06-25 19:55:28
9
rubokop
rubokop :
Це шампаньським потрібно заливати😁
2026-06-26 14:30:41
1
mx_rdnv
mx_rdnv :
30+ это возраст?
2026-06-26 13:00:58
2
kepar1k
kepar1k :
Ого напьешься, 3 глотка
2026-06-26 15:28:00
1
baby.shark2309
Baby Shark :
Лимонад «35+» - заливаємо все просЄко ))
2026-06-25 23:10:58
4
lili_bod
Lili :
Я чекала,що додадуть хоч щось - джин,мартіні😅
2026-06-26 13:42:43
1
avav5427
Avav :
господи ребята,У кого доброе сердце?Помогите пожалуйста у меня нету вообще актива...хотя бы лайк поставьте,умоляю
2026-06-26 15:37:01
1
To see more videos from user @alinka_papusha, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About