Córka mądrzejsza od mamy. Bardzo rozsądna dziewczyna.
2026-06-25 16:45:44
2018
KajaKaja :
Córka bardzo mądra poradzi sobie w życiu 💪💪💪
2026-06-25 16:05:02
1175
madzia 🫶 :
Myślałam że o ślubie mowa a tu o 18 chodzi XDD
2026-06-25 21:32:56
283
minimonnie⁷ :
ja myślałam ze ona mówi o weselu...
2026-06-25 17:57:52
334
Katy Key :
18 ? Ja myślałam że to ślub planują
2026-06-26 06:15:49
106
Jol Las :
Córka Jest wspaniała i bardzo mądra 🥰
2026-06-25 16:37:17
259
Bella :
Diewczyna bardzo rozsądnie myśli
2026-06-25 17:35:22
107
emiliap9 :
osiemnastkę miałam w środku pandemii, kameralnie garstka znajomych na ogródku, muzyka z jbl’a, grill, przekąski, altanka. mówili, że najlepsza osiemnastka na jakiej byli 😅
2026-06-25 16:57:51
55
A n g i e :
Mój Ty Boże . ⏰Kiedyś 18 w remizie i max 200 zł wyszło teraz prawie jak wesele 🤦🏻♀️cóż za Świat
2026-06-26 12:18:28
6
user4876235961920 :
Córka zarąbista 🥰🥰 jest mega inteligentna
2026-06-25 20:54:42
42
asialewanda37 :
lubię panią wiesie ale Ania skromna fajna dziewczyna
2026-06-25 16:43:05
52
MagdaLena :
Też myślałam że wesele 😂😂😂 Mama to córki 18 tak.
2026-06-26 07:11:26
17
Pani Anka :
18? Myślałam że wesele. 😁 Ojjjjj
2026-06-25 18:36:07
58
Justyna Piaskowska :
U nas też tyle 18 kosztowała 20tys nikt nie przeżywał
2026-06-26 06:12:26
7
Doti :
Bardzo mądra dziewczyna 🥰
2026-06-26 06:32:10
11
Daria i Ozzy :
jak małe wesele
2026-06-25 17:00:10
18
sock :
Ja miałam ognisko na 18 i moje dzieci też tak miały i się cieszyły . A stać mnie tylko auto się bardziej im przyda 🤷🏼♀️
2026-06-25 16:51:13
20
krynia234 :
8 lat temu robiłam 18 10tys było 60 osób
2026-06-25 16:52:44
8
elkaElzbieta Druć :
zastaw się a postaw się
2026-06-25 16:10:19
90
michuss34 :
co to korkowe xD?
2026-06-26 11:02:45
0
𝓡. :
Z czym ta corka ma problem, fajna mama ze corce chce zrobic impreze - ja nie mialam w ogole takich mozliwosci i zaprosilam znajomych na wyjscie dni jakiejs tam miejscowosci i sobie wyszlysmy, niektorzy eovili imprezy w remizach i bylo supero
2026-06-26 11:49:14
0
LaVeronica :
Dj 1700? 😳
2026-06-26 07:32:07
0
Agnieszka.1234_ :
nie znoszę tej baby😭😭😭
2026-06-26 13:36:22
1
Alexandra Smith :
😳😳😳 jako dziecko lat 80tych, z kolezanka "wynajelysmy" za darmo klub w gdansku w jakis piatek bo wlasciciel chcial zarobic na drinkach. tort z cukierni na 120 osob kosztowal nas PLN65, dostalysmy znizke na 18 😅 i na impreze przyszlo ok 150 osob, dostalysmy prezenty, ludzie stawiali nam drinki, super sie bawili wszyscy. nom ale impreza kosztowala nas pol torta. kto chcial to przyszedl i zaplacil za drinki...
2026-06-26 12:30:43
3
dejwitt :
Myślałem, że chodzi o ślub XDD
2026-06-26 13:37:05
3
To see more videos from user @ttv.pl, please go to the Tikwm
homepage.