760грн 😅 прийло у травні за опалення, а я з Трої і у нас не було ні опалення ні гарячої води.
2026-06-25 20:07:46
269
прррроооо :
Дніпровський район таж сама історія.
2026-06-25 19:26:23
99
IRINAUA_ :
Троєщина, не було опалення та ГВ, платіжка на 1450грн, 65 кв.м.
2026-06-26 04:05:25
37
Dyunchik :
Мені 1600 грн за січень. І правду найти не можемо Киівтеплоенерго зборіще шахраів
2026-06-26 11:10:19
8
Марина :
а я сплатила все одно у січні 750грн,і мені прийшло йще 910грн.
2026-06-25 18:44:24
44
Алефтина :
Я їм платити не буду.
2026-06-26 10:18:43
14
Соляночка з мазіком :
Подільський район. Зараз прийшла платіжка за січень - 1 500 грн. В січні тепла не було.
2026-06-25 20:06:20
36
Валентина :
Дарницький район не було тепла з січень щось чуть гріло а лютий вже у нас в Не було В Дарницькому районі оплатила 1200 гривень за що??
2026-06-26 04:42:05
21
𝖏𝖚𝖒𝖊𝖆𝖚𝖝🎮_9.6.i_🕰️ :
В репосты смотрите!
2026-06-26 12:14:43
54
VITA :
і знову поговорили, і всі заплатили!
2026-06-26 05:45:00
36
L.S. :
яке перепідкдючення у нас навіть вода з труб була злита, щоб не замерзла. лід на вікнах був а я маю платити?
2026-06-26 04:16:04
18
Diana Kuznetsova :
У Дарниці те саме, опалення не було, нарахували за опалення!Що це здирництво!
2026-06-25 19:00:11
38
Танюша :
З цим перерахунком сумма за відсутності опалення стала більшою,ніж коли в будинку було опалення.
2026-06-26 08:42:38
8
Наталия Кречмар :
1650 за трешку , отопления не было , Троещина . За что платить ?
2026-06-26 09:03:49
12
,🇺🇦❤️ :
мало того що не було отоплення з березня місяця і за березень і за квітень приходили платіжки ми думали що це перерахунок а тут ще в червні прийшло.
2026-06-26 04:23:57
11
IRin@ :
А нічого що в травні прийшло 2500, а в червні 5300- от такий перерахуно😩
2026-06-25 18:32:47
20
🌏cleaning_world💧 :
Деснянский район так само
2026-06-25 19:01:24
21
Татьяна Литвин :
іде шукати правду...
2026-06-25 18:39:08
13
Natafnv :
В січні було 7 днів опалення, нарахували 1200 грн , для порівняння в грудні за місяць 1680 грн.
2026-06-25 17:40:29
17
Олександр Дитиненко :
Дарницький , не було с початку зими. сьогодні рахунок 1900😳
2026-06-26 01:03:33
8
Лєна Іванівна :
Щось дивлячись на суму, то вони не відраховували дні відсутності тепла. Бо звідки вони пам'ятають скільки часу та в яких будинках було відсутнє тепло!!( в когось постійно, в когось частково з інтервалами)- бо суми нарахувань занадто велика надійшла
2026-06-26 00:36:02
8
Татьяна Нет :
А в мене теплолічник і я заплатила. І знову отримала нарахування.
2026-06-26 03:17:47
14
Любов :
у Соломянском районі теж само одити було теж холодно було , а зачем влада треба.
2026-06-25 19:38:45
7
Надія :
, нічого, що те опалення включили в платіжку за лютий......Святошинський район
2026-06-25 19:15:12
5
Слава :
На Троещине пришло 1060 гривен
2026-06-26 08:54:38
2
To see more videos from user @weukrainetv, please go to the Tikwm
homepage.