maszynista powinien mieć podgląd z kamery na najbliższy przejazd
2026-06-25 20:40:10
52
GATTI :
Gwarantuje wam że jakby te auto staneło tam 40 minut przed nadjechaniem pociągu to i tak by przywalił bo taka mamy wspaniałą technologie na takie sytuacje w 2026 roku
2026-06-25 18:01:36
57
user8175469607922 :
te tory sa jakies magiczne. wiecznie tam samochody staja
2026-06-25 17:52:48
78
Daniel :
od zatrzymania auta do uderzenia czas co najmniej 2min30 sekund, ktoś zadzwonił zgłosić że auto stoi na torach?
2026-06-26 08:18:05
23
Kamil :
Jakim cudem jest to możliwe? Że nagle auta stają na przejeździe? Nie za, nie przed ale na środku przejazdu!? Nie mógł na samym rozruszniku się przeczołgać za np?
2026-06-25 16:52:17
30
Wojciech :
W mojej ocenie, skutecznym rozwiązaniem byłoby zintegrowanie systemu monitoringu z kabiną maszynisty, umożliwiając podgląd obrazu z kamer w przejazdu. Aktywacja tego systemu mogłaby następować automatycznie, na przykład na 2 kilometry przed zbliżającym się przejazdem.
2026-06-25 19:53:30
26
Ukasz Pilsak :
Dobrze, ze nikomu nic sie nie stało
2026-06-25 17:39:11
272
Leszek :
powinien być przycisk awaryjny,maszynista od razu powiadomiony.
2026-06-26 08:11:08
20
FoxyFox PL :
kurcze, nikt nie pomyślał zadzwonić od razu na numer alarmowy lub numer podany na znaku? Zatrzymaliby szybciej ruch pociągów
2026-06-25 17:23:33
65
jarekszymaski80 :
ale jakoś mam wrażenie że pociąg nie hamował....
2026-06-25 17:42:31
19
przyjazni38interi :
niedawno koleje mówiły że uszkodzenie szlabanu skutkuje powiadomieniem maszynisty i zmniejszenie szybkości pociągu, może trzeba było wyłamać szlaban.
2026-06-25 20:53:26
11
tomaszj658 :
Może w końcu ktoś wpadnie na pomysł montowania przy takich przejazdach przycisku awaryjnego który informowałby pociągi w najbliższej okolicy.
2026-06-25 17:40:59
12
łukasz :
A tego pociągu nie można było wcześniej poinformować?
2026-06-25 18:47:07
7
MAFEREK13 :
I nikt nie pomyślał zadzwonić pod numer na znakach🤦
2026-06-25 22:59:55
8
slaski_goral_nl :
Nie rozumiem? To o coo ten monitoring skoro operator nie poinformował maszynisty?!😳
2026-06-25 18:55:44
5
LUkSeed l :
xD jak to możliwe że te samochody akurat się psują na przejeździe xD
2026-06-25 20:55:10
22
Dawid :
ta postać zrobiła tak dużo a jednak nic zobaczcie co ten gość robi od początku filmu do końca xD
2026-06-25 20:17:55
598
gandzia :
współczuję kierowcy
2026-06-25 16:51:59
155
︎ksenone_carspotting :
Ale trzeba mieć szczęście w życiu żeby auto się popsuło idealnie na przejeździe
2026-06-25 21:50:27
14
Pankracy :
ten w kamizelce pomógł najbardziej - wskazał z której strony nadjeżdża pociąg.
2026-06-25 20:35:37
31
L_olek :
Ciekawe czy ktoś wpadł na pomysł by zadzwonić na numer alarmowy
2026-06-25 18:24:22
8
Jokoloko :
Na szlabanach jest numer na który się dzwoni w takiej sytuacji podaje się numer przejazdu który też jest na szlabanie, można też wyłamać szlaban co od razu informuje maszynistę że musi zwolnić
2026-06-25 17:46:50
14
To see more videos from user @piracidrogowipl, please go to the Tikwm
homepage.