@belle.epoque.boutique: Pescărușii nu lipsesc niciodată din peisajul verii la mare. 🌊 #BelleEpoque #RomaniaTravel #Constanta #LuxuryTravel #HotelGoals

Belle Epoque Boutique Villa
Belle Epoque Boutique Villa
Open In TikTok:
Region: RO
Thursday 25 June 2026 16:54:27 GMT
18597
1860
34
856

Music

Download

Comments

andrei_two6
n e g o :
nu poți dormi cu geamul deschis ! e concert noaptea
2026-06-26 08:47:09
41
rdani171
dani :
cele mai enervante fiinte :))
2026-06-26 09:17:18
15
anotimp79
anotimp79 :
În fiecare zi mă trezesc așa …. O plăcere … 😂😂😂 Nu știu daca Chitac asculta același track all over again….
2026-06-25 19:34:42
30
nepotuluivladtepes
Nepotu' 🥾 :
la 5 dimineața trezirea 🤣
2026-06-26 08:55:06
12
startevasofia
София 💫 :
șoferii din Constanța îi urăsc din tot sufletul...
2026-06-26 12:38:18
10
mangirstefan
stef iani :
ii urasc🤣
2026-06-26 08:00:01
18
alinbaje
AlinBaje :
Asta aud zilnic... și sunt la 200km de Constanța,in București. Nu as spune că este sunetul Constanței 😂😂
2026-06-26 15:11:56
4
cristinamariaa98
Cristina Maria :
Prima data cand i-am auzit am zis ca sunt terodactili. Nu te poti odihni cu ei, fac un zgomot urât tare noaptea :)))
2026-06-26 20:01:18
0
madalinaghi
madalina :
e every day soundtrack😁😁😁,plăcut de altfel
2026-06-26 22:13:44
0
mihaelastaicu22
Mihaela Miha :
Daaaa .la 5 dimineața e vis 😂😂😂
2026-06-26 12:55:18
6
costinamarilena
Costina Marilena :
Aud zilnic ... ador sunetul asta! Sunetul libertatii ... al marii... minunata este natura si tot ce reprezinta viata...
2026-06-26 13:33:00
5
antonia_a____
𝓐𝓷𝓽𝓸𝓷𝓲𝓪 :
Ce frumos ❤️
2026-06-26 09:59:20
5
madeleinem1
Madeleine :
Ce cat de tare îi uram pe atat imi lipsesc
2026-06-26 14:10:11
2
pcristianmihay
P Cristian Mihay :
și Mangalia la fel!
2026-06-26 11:14:06
1
silvi19872012
silv :
Ce dor imi este de sunetul asta…
2026-06-26 14:24:11
0
leealinaleea
🖤AlynA🖤 :
de la Constanța în toată țara, că de vreo 9 ani, pe timpul verii, se aud/văd pescărușii și la Bacău 😅😂
2026-06-26 14:40:28
1
stoyanov256
Vladi Mir :
2026-06-26 16:59:58
0
crookedwarden1
SevroB :
mie imi plac ma relaxează, dar imi tot arunca scrumiera din balcon
2026-06-26 08:46:27
7
jho1779
Jo :
oribil zgomot! Oribile vietăți!!
2026-06-26 10:40:32
3
cristisebe
Cristi Sebe :
Ador diminețile la cafea, pe balcon, cu sunetul pescărușilor în fundal. Pentru unii poate fi doar zgomot, dar pentru mine este sunetul mării, al verii și al sentimentului de acasă. Chiar dacă, la câteva minute după ce îmi spăl mașina, își lasă și ei „amprenta”, nu mă pot supăra pe ei. Nu aș da Constanța pe nimic. 🌊☕️🐦
2026-06-26 13:09:53
2
euxinmari1
euxinmari1 :
Ii ador ! Deși lumea ii cam evită … nu mai avem loc de nici un animal! Îi am și acasă , și la muncă , peste tot ! 💙
2026-06-26 09:36:46
4
les.nobody
Ain't nobody :
Asta, plus bucșele care se aud când dai în gropi
2026-06-26 09:36:21
2
doofenshmirtzz89
Doofenshmirtz :
Mai fain e cand îți bat in geam la 4 dimineața. Am sarit din pat crezând că bate cineva la ușă.
2026-06-26 07:29:12
3
abcdee2021
Abcdee2021 :
știe si cand ai ieșit cu masina de ka spălătorie 😂😂😂
2026-06-26 10:08:11
0
To see more videos from user @belle.epoque.boutique, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About