nu poți dormi cu geamul deschis ! e concert noaptea
2026-06-26 08:47:09
41
dani :
cele mai enervante fiinte :))
2026-06-26 09:17:18
15
anotimp79 :
În fiecare zi mă trezesc așa …. O plăcere … 😂😂😂 Nu știu daca Chitac asculta același track all over again….
2026-06-25 19:34:42
30
Nepotu' 🥾 :
la 5 dimineața trezirea 🤣
2026-06-26 08:55:06
12
София 💫 :
șoferii din Constanța îi urăsc din tot sufletul...
2026-06-26 12:38:18
10
stef iani :
ii urasc🤣
2026-06-26 08:00:01
18
AlinBaje :
Asta aud zilnic... și sunt la 200km de Constanța,in București.
Nu as spune că este sunetul Constanței 😂😂
2026-06-26 15:11:56
4
Cristina Maria :
Prima data cand i-am auzit am zis ca sunt terodactili. Nu te poti odihni cu ei, fac un zgomot urât tare noaptea :)))
2026-06-26 20:01:18
0
madalina :
e every day soundtrack😁😁😁,plăcut de altfel
2026-06-26 22:13:44
0
Mihaela Miha :
Daaaa .la 5 dimineața e vis 😂😂😂
2026-06-26 12:55:18
6
Costina Marilena :
Aud zilnic ... ador sunetul asta! Sunetul libertatii ... al marii... minunata este natura si tot ce reprezinta viata...
2026-06-26 13:33:00
5
𝓐𝓷𝓽𝓸𝓷𝓲𝓪 :
Ce frumos ❤️
2026-06-26 09:59:20
5
Madeleine :
Ce cat de tare îi uram pe atat imi lipsesc
2026-06-26 14:10:11
2
P Cristian Mihay :
și Mangalia la fel!
2026-06-26 11:14:06
1
silv :
Ce dor imi este de sunetul asta…
2026-06-26 14:24:11
0
🖤AlynA🖤 :
de la Constanța în toată țara, că de vreo 9 ani, pe timpul verii, se aud/văd pescărușii și la Bacău 😅😂
2026-06-26 14:40:28
1
Vladi Mir :
2026-06-26 16:59:58
0
SevroB :
mie imi plac ma relaxează, dar imi tot arunca scrumiera din balcon
2026-06-26 08:46:27
7
Jo :
oribil zgomot! Oribile vietăți!!
2026-06-26 10:40:32
3
Cristi Sebe :
Ador diminețile la cafea, pe balcon, cu sunetul pescărușilor în fundal. Pentru unii poate fi doar zgomot, dar pentru mine este sunetul mării, al verii și al sentimentului de acasă. Chiar dacă, la câteva minute după ce îmi spăl mașina, își lasă și ei „amprenta”, nu mă pot supăra pe ei. Nu aș da Constanța pe nimic. 🌊☕️🐦
2026-06-26 13:09:53
2
euxinmari1 :
Ii ador ! Deși lumea ii cam evită … nu mai avem loc de nici un animal! Îi am și acasă , și la muncă , peste tot ! 💙
2026-06-26 09:36:46
4
Ain't nobody :
Asta, plus bucșele care se aud când dai în gropi
2026-06-26 09:36:21
2
Doofenshmirtz :
Mai fain e cand îți bat in geam la 4 dimineața. Am sarit din pat crezând că bate cineva la ușă.
2026-06-26 07:29:12
3
Abcdee2021 :
știe si cand ai ieșit cu masina de ka spălătorie 😂😂😂
2026-06-26 10:08:11
0
To see more videos from user @belle.epoque.boutique, please go to the Tikwm
homepage.