@stohantsevayuliia: На 3 або 4 піци на заквасці Тісто по ~320г. на одну піцу коли ви робите 4шт. Тісто по ~420г. На одну піцу коли ви робите 3шт. Вода 460г.+20г. (ці 20г. води додати коли додаєте сіль) Борошно 600г. (я взала 50% борошно для піци, фракція/тип ОО - протеїн 15г. та 50% борошно для хліба, протеїн 13г.) Закваска на піку 100% - 140г. Мед 20г. Сіль 11г. Спочатку потрібно змішати воду 460 г. і борошно 600 г. Я беру 50% борошна для піци та 50% борошно для хліба, обʼєдную руками або лопаткою до однорідності, залишити під плівкою орієнтовно на 2 години в кімнатній температурі або духовці з лампочкою, тільки контролюйте, температура не більше 25 градусів Цельсія Після двох годин додати до борошна з водою закваску, перемішати руками залишити ще на 30-40 або 50хв. Через цей час додати 20г. меду розмішати до однорідності руками, додати сіль 11г. і 20 г. води розмішати до однорідності залишити на 30-50хв. Змочити стіл водою і обережно розтягнути тісто, зробити ламінування тіста Скласти тісто до центру утворивши рулет, покласти в миску під плівку ще на 30хв. (цей час умовний, 30-45хв.) Через цей час зробити складання тіста, сильно його не тягнути на гору, а підвертати під низ по колу, залишити ще на 30 хв. І потім зробити ще одне складання тіста, всього ви робите одне ламінування і два складання тіста Залишити тісто бродитипід плівкою на 1.5-2-3 години в залежності від температури в кімнаті, тісто має збільшитись в розмірах і зверху з’явитись пухирці повітря, добре вибродити, набратися газу Викласти це тісто на стіл, розділити його на 3-4 частини Зробити легке складання тіста рулетом, перевернути його і залишити під мискою ще на 30хв. Потім сформувати маленькі кульки за допомогою складання і перекласти в окремі контейнери які притрушені борошном залишити тісто в контейнерах на ферментацію мінімум 12-18 годин Розтягувати тісто на піцу яке вже притрушене семоліною + звичайним борошном Випікати піцу, в розігрітій духовці, розігріваю хвилин 30-40 я духовку, температура 500 Фарингейт, до готовності, 10-12-13хв. дивіться на її вигляд, я випікаю на режимі низ, бо у мене така духовна, де немає режиму коли гріє і верх і низ разом #піцаназаквасці
_lady.stohantseva_
Region: US
Thursday 25 June 2026 17:00:15 GMT
Music
Download
Comments
Malbie :
Поки приготуєш тісто і піци не захочеш
2026-06-25 21:03:47
103
jkhsjnhnddjfz :
Або можна використати дріжджі та не любити собі мізки заради пари піц)
2026-06-25 19:38:31
22
Vi :
Я теж навчилась пекти хліби і піцци на заквасці, а через рік помітила 5 зайвих кг😅
2026-06-25 18:28:41
14
Nuta :
Напишіть як ви її зберігаєте?і використовуйте потім
2026-06-25 17:13:46
2
Оля :
можете поділитися рецептом закваски?
2026-06-26 16:44:59
1
Лілія :
А як може бути 100% гідратація?
2026-06-25 21:16:51
0
kateryna.kobe :
Підкажіть будь ласка яке саме борошно на піцу Ви використали?
2026-06-25 17:25:30
1
foxy_crazy_mom :
Дуже цікавий рецепт,на днях спробую
2026-06-25 19:16:21
2
🍰Dolci🧁 :
дуже смачна, вже робила 2 рази.
дякую за рецепт❤️
2026-06-25 21:26:19
1
Вікторія :
дякую , воно неймовірне 🥰🥰🥰
2026-06-26 03:52:53
1
_olaola_ :
а, можно пожалуйста скинуть тесто на закваску???
2026-06-25 20:18:09
1
user1456788864367888 :
вы богиня кухни ♥️
2026-06-25 18:23:21
1
DKR :
Я еще цельнозерновой добавляю процентов 20 от общей массы муки, ну плюс манитоба. И ферментирую до 2х дней в холодильнике. Бывало и 3. И все супер)
2026-06-26 06:55:07
0
nat :
Пожалуйста дайте рецепт закваски ☺️
2026-06-25 22:26:36
0
Mixa :
🥰😍
2026-06-26 08:42:03
1
Mixa :
🥰🥰🥰
2026-06-26 08:42:08
1
user6564313518778 :
😍😍😍
2026-06-25 18:01:07
0
Светлана Диздиревич :
😁😁😁
2026-06-26 12:26:28
0
To see more videos from user @stohantsevayuliia, please go to the Tikwm
homepage.