3 perechi de chiloti nam in total da nu sa mai iau cu mine 2 maxim dintre care o 1 sunt de scaldat
2026-06-25 18:15:56
21
Boanca Sanda :
Am leșinat!🤣🤣🤣
2026-06-25 17:16:21
28
A——R :
100% de-acord
2026-06-25 19:38:55
11
Diana :
🤣🤣morrrr.....
Eu care merg singură și fac ce vreau...
uneori fiind supărată ca sunt singură ..
in același timp iubesc libertatea 🙏
2026-06-26 03:49:01
10
Adina D :
vaaai,câtă dreptate ai😂😂😂
2026-06-26 10:54:37
3
Violeta03 :
Aoleu morrrrr ce dreptate ai.....!🫣🫣🫣😂😂😂
2026-06-26 07:36:05
2
lucymarlucy♡ :
nui așa, eu mă pun la soare și să fiu lăsată în pace
2026-06-25 20:04:30
8
🌙Georgi.B.Travel🌍 :
Vacanta în doi e minunata, cel puțin pentru noi. Într-adevar de odihnit nu prea, pentru că ne trezim de dimineață ca să apucam sa le vedem pe toate, dar cu toate astea sunt momentele din viață în care chiar simți că trăiești. Nu există ceva mai frumos decât să vezi lumea cu ochii tăi, nu doar la televizor, sa-ți creezi amintiri, sa nu mai muncești măcar pentru o perioadă scurtă, să fi servit în fiecare zi, sa te bucuri de peisaje, sa savorezi mâncăruri și bauturi locale, sa cunosti oameni noi, sa descoperi traditii diferite și minuni ale lumii. Trebuie doar sa știi cum și sa lași problemele acasă!
2026-06-26 07:27:26
4
user3814552998651 :
Din 1000de poze alege 3 si alea editate🫡
2026-06-26 07:48:53
2
claudia.achim75 :
De aceea merg singura in vacanza😂😂😂
2026-06-26 03:20:10
4
Marius__ :
True story😂👏😂🙌🏼🙌🏼🙌🏼singur mereu👏😂
2026-06-26 08:54:53
2
Gabi ⛰️ :
ai perfecta dreptate
2026-06-26 11:07:52
2
Nebuniadintrafic :
Câtă dreptate😂👍
2026-06-26 06:00:39
1
Adri🫶ana :
sau ondulatorul de par😂😂😂, in rest ai punctat bine! 😂😂😂
2026-06-26 06:03:49
1
victor :
De 7 ani te vad pe TikTok și tot de atunci se începe ,, de 7 ani trăiesc in Bucuresti ‘’ la voi ce nu mai trece timpul ?
2026-06-26 07:46:43
1
yoanna c :
Belea! 😁😁😁
2026-06-25 17:17:13
2
Hapun Diana :
Da in 3 sau 4....?😁😁😁
2026-06-25 18:05:38
1
Nicoleta Budulan :
Ha, ha, ha,.....!
2026-06-26 16:23:54
0
She_is_wna :
La noi nu e așa … 🥰
2026-06-26 19:07:02
0
Diana :
Noi nu ne mișcăm de la piscină, nu ne certăm ca nu avem timp, dormim 😁
2026-06-26 19:00:56
0
Valentina Smith :
Hai nu fi asa and de ray fi mai bun nu mai spune prea mult adevar xxxxxx
2026-06-26 18:30:14
0
0101010101 :
bleaa🤣🤣🤣🤣
2026-06-25 17:28:48
0
To see more videos from user @dragos.pizdets, please go to the Tikwm
homepage.