@holizm: Ostatnio trochę rzadko wrzucałem rzeczy, ale wracam do regularnego wrzucania. I jako że mija w tym miesiącu 3 rok od kiedy mam patronajta, to przypominam że jeśli lubicie rzeczy które robię i zastanawialiście się jak możecie mnie wesprzeć, to możecie zostać moimi patronami pod adresem https://patronite.pl/Holizm
ludzie nie rozumieją że chodzi tez o bardziej ekstremalne temperatury w obie strony, nie tylko ciepło
2026-06-27 11:09:48
59
rob19XX_PL :
To tak samo jest jak poleje dwa dni i tłuki zadają pytanie gdzie jest ta susza 🤦
2026-06-25 21:07:11
720
kokoi :
Ludzie na fb powiedzą że gówno prawda bo w nocy jest chłodniej
2026-06-25 22:24:33
360
.𖥔 ݁ ˖ :
rzygac mi sie chce jak mysle o tej temperaturxe
2026-06-25 22:19:47
785
soch :
zaznaczmy tez, ze podawane temperatury to temperatury W CIENIU, W SLONCU BEDZIE MINIMUM 10-15°C WIECEJ
2026-06-25 20:30:08
296
🔴⚪🏧 :
moi rodzice będą w weekend mieć więcej niż ja na południu HISZPANII XDD
2026-06-25 20:24:40
358
Żyrandol :
Ugabuga, jest ciepło bo jest lato, ugabuga!
2026-06-25 18:15:08
102
lysejajeczka🎗️ :
i tak nie uwierza bo przeciez jest lato
2026-06-27 06:49:30
107
jestemjaki jestem90 :
takie są skutki rozwoju AI
2026-06-25 21:11:13
94
marxitqzniq :
Warto wspomnieć że obecnie nie mówi się już o „globalnym ociepleniu” w środowisku naukowym. Częstszym pojęciem jest zmiana klimatu, katastrofa klimatyczna lub destabilizacja klimatu. Wiąże się ono bowiem nie tylko z wzrostem temperatur ale też zaburzeniem cyrkulacji wodnej-susze, większe amplitudy temperatur i skrajności klimatyczne w Europie możemy mieć przykładowo arktyczne wręcz zimy i upalne suche lata. Ale również więcej anomali gwałtowniejsze burze, silniejsze cyklony itd
2026-06-25 22:51:48
302
InsufferableLeftist :
W 2016 we Francuzkiej telewizji pokazano prognozę pogody na rok 2050 przy zachowaniu obecnego tempa wzrostu temperatury. W 2026 roku są wyższe temperatury niż przewidywali że będą w 2050... 😐
2026-06-25 22:05:34
612
juliwarm_som :
Pięknie Pan to ujął.
2026-06-25 17:56:23
645
pauli 🦝 :
oni i tak powiedza ze to normalne
2026-06-25 21:59:02
203
QinShiHuangGooner :
przeciez zimna zima to tez jest efektem globalnego ocieplenia xD ja nie wiem skad oni ten argument brali
2026-06-26 06:58:42
39
agatella :
A mamy dopiero CZERWIEC 🙂
2026-06-25 23:27:20
22
eGzysTens :
ale jak jest po 40 stopni to śmieszki od "gdzie jest to globalne ocieplenie" znikają
2026-06-26 01:23:06
24
Joe :
38 stopni i antydepresanty 🥰🥰🥰
2026-06-25 20:17:23
62
StormCrew :
Btw ludzie piszą że taka temperatura to była codziennie dawniej, nie wiemy ile oni mają lat że pamiętają 1921 rok ale dobrze się trzymają 😭🙏
2026-06-26 10:59:14
5
Rafał Zieliński :
i żeby było jasne, to już teraz z nami zostanie, jedyne co możemy zrobić to żeby za 20 lat temperatury nie dochodziły do 50 st
2026-06-27 11:00:11
16
episangius :
używajmy ai dalej woohoo!!!!!
2026-06-25 20:21:42
43
alepoco :
* 40 stopni w cieniu
2026-06-25 18:22:00
88
Piotr :
Ludzie nie rozumieją, że klimat to nie pogoda 😉
2026-06-25 22:14:57
46
To see more videos from user @holizm, please go to the Tikwm
homepage.