@c3.aircross.vlog: 2025 C3 Aircross- Cyrku z bublem od Stellantis ciąg dalszy. Upał i niedziałająca klima Podejmowane próby napraw nie przynoszą oczekiwanych efektów a Aircross cały czas sprawia nieprzyjemne niespodzianki... Mam już serdecznie dość tego samochodu po niespełna 6 miesiącach użytkowania... 2025 Citroen C3 Aircross MAX 1.2 Turbo 145KM mHEV YouTube | C3AircrossVlog #citroen #citroenc3aircross #stellantis #klimatyzacja #serwis

C3 Aircross Vlog
C3 Aircross Vlog
Open In TikTok:
Region: PL
Thursday 25 June 2026 18:09:32 GMT
8672
207
86
28

Music

Download

Comments

dejmien1995
Damian :
a ja powiem szczerze kupiłem ten samochód tylko że 1.2 benzyna i wszystko pięknie śmiga i działa. Musiał Pan trafić naprawdę na jakiś wadliwy egzemplarz niestety
2026-06-26 03:41:23
2
mccharface
Marvin McCharface :
W tych modelach Stellantis nie przewidział konstrukcyjnie czujnika temperatury na parowniku, żeby zaoszczędzić tylko jest to zrobione "softem", co nie działa dobrze. Dochodzi do zalodzenia parownika i klima przestaje dmuchać, dlatego kompresor się wyłącza. Jak do tego dojdzie, to możesz na chwilę włączyć ogrzewanie, wysiąść i poczekać aż wydmucha lód przez kratki wentylacyjne :) I wtedy na chwilę będzie ok do następnego zalodzenia, bo nie ma czujnika. Wymiana auta na nowe nic nie da, dostaniesz to samo rozwiązanie :) Pozdrawiam :)
2026-06-26 04:04:20
2
user17303567884078
user1730356788407 :
A gaz nie spierdzielił może jest nie szczelność
2026-06-26 04:43:45
1
kosmoski1
Kosmoski :
fajny samochód, częściej się otwiera maskę niz drzwi od kierowcy
2026-06-25 18:27:42
7
drzewo_77
drzewo_77 :
a miałem kupić ten samochód. jeździłem też peugeotem i powiem tak w ciągu 4 godzin gdy go miałem na testy . blokował się ekran , szyba pasażera nie otwierała się i jeszcze parę pierdół było. Ostatecznie po przeczytaniu opinie na temat stelantis odpuściłem temat. kupiłem Hyundaia i na razie przebieg 25000 km i zero problemów. Znajomyy ma dacie daster i jeżdzi leje benzynę i ponoć jest ok.
2026-06-25 19:25:02
4
paapiiiiiiiiiiiiiiiii
Patryk :
spokojnie, ja już też się wyleczyłem ze stelantisa xd
2026-06-25 19:02:37
9
piotr_i_kiki
🐈 Kropka_i_Kiki 🐈 :
Przecież można reklamować i żądać wymiany
2026-06-25 19:10:26
4
jacek.surulo
Jacek Surulo :
Kto Ci za to płaci?
2026-06-25 20:10:59
2
kubathebuba
KubaTheBuba :
Przypomnę tylko. W pierwszym roku wypłaca AC pełną wartość fakturową. Pozbądź się tego, bo to po prostu jakiś egzemplarz upośledzony.
2026-06-25 20:34:31
1
konserwacja.podwo5
Konserwacja podwozi :
to czemu to kupiłeś
2026-06-25 22:51:38
1
idka_nitka
I_K.oniara :
Jak długo jezdzilam passatem z 2001 nigdy mi takich jaj nie zrobił, jak klima była nie nabita wiał chłodem jak mógł🙈 teraz volvo z 17' i bez klimy wlaczonej na LO wieje cieplejszym niz szczodry passerati
2026-06-25 19:57:28
1
mateuszdrozd2
Mateusz Drozd :
A jak AC max wciśniesz to nic nie da ?
2026-06-25 18:57:23
1
pepe_kok
Pepe kok :
Bliźniak Alfy junior, fiata Grande panda, jeepa avengera a nie mieliśmy auta które by miało tyle usterek co ten konkretny egzemplarz. Niefart tej konkretnej sztuki ale to nie przypadek z kosmosu bo zdarzyło się nam wymieniać skrzynie w fiacie 600 z przebiegiem chyba 600 km - nowe auto. Także jedynie dobra diagnoza i wymiana w ramach gwarancji i przemordować się
2026-06-25 18:29:04
4
oskar.krzyaniak
Oskar Krzyżaniak :
Zrób stałe 12v na sprzęgle, dzięki temu będzie działać cały czas ;)
2026-06-25 18:59:26
1
ogi1589
ogi :
ja mam vw od roku z salonu i nic tylko jeżdżę. w 98 roku jeździłem 306 - ka i tylko serwis non-stop, od tamtej pory powiedziałem sobie żadnych francuskich.
2026-06-25 20:54:04
0
silverhand667
Damian C :
Są auta lepsze, gorsze i są Toyoty.☺️
2026-06-25 18:54:57
6
masssa_2115
Massa_2115 :
🔥🔥🔥 POLECAM TOYOTA . POZDRAWIAM
2026-06-25 18:23:55
6
skibulwapl
SkiBulwaPL :
Albo wszystkie te sprężarki są wadliwe albo jak montowali tą „nową” to coś spierniczyli i jest nieszczelność. Ucieka czynnik, jest za małe ciśnienie i nie odpala sprężarki. Albo wszystkie są totalnie wadliwe i się rozwalają.
2026-06-25 22:40:56
1
userznhp3xx1li
Szymon S. :
Jak dbasz tak masz😂😂😂
2026-06-26 05:10:24
1
mementomori0069
memento02 :
My szukaliśmy auta dla babci, odwiedzaliśmy renault, peugeot, citroen i wybór padł na toyotę Yaris Cross, bo jeździła ona Yariską z 2002 roku przez 8 lat i miała sentyment do tych aut. Okazała się ona strzałem w dziesiątkę - wersja GR SPORT ma spoko wyposażenie, wygodne fotele, bardzo prosty i szybki interfejs obsługi, hybrydka mało pali w mieście, klimatyzacja działa wspaniałe. Mamy te auto 2 lata, 40000 przebiegu nic tylko jeździć . Jedyna wada to że na trasie słychać silnik przez średnie wyciszenie, ale jej jest potrzebne auto tylko do miasta, traska nad morze raz do roku
2026-06-25 19:37:20
1
bibidolibido
Bibido :
Przykra sytuacja ale niestety ASO, importer, producent ma to w dupie. Nie licz na nic
2026-06-25 18:27:49
4
sarcasmninja6
Ben d'Over :
Stellantis jest na granicy bankructwa, więc to nie do końca tak, że dalej sprzedają
2026-06-26 04:24:28
2
adam.20vt
AP :
To po co taki szajs kupować ? 😳
2026-06-25 20:11:15
3
dariuszjdrychowsk
Dariusz :
Zapraszamy do salonów 😁 i oczywiście jeszcze może elektryka z zapalnikiem 😂😂😂
2026-06-25 19:24:16
3
.usb_c
barON :
mam astrę z 2010r... klima działa bez nabijania do dziś
2026-06-26 02:56:02
2
To see more videos from user @c3.aircross.vlog, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About