La 3 ATM Transilvania am fost sa scot bani pentru cumparaturi de la piata de legume si fructe.Sunt goale nu au nici 300 lei bancomatele.
2026-06-26 13:18:32
8
Mokasin Si Atat :
pai care bani 😁
2026-06-26 06:45:51
11
Carmen :
La cat de saraci suntem , nici carduri nu avem ...
2026-06-26 10:22:43
3
Nicholas :
O ce veste minunata ! 🥰
Cand interveniti ptr a reglementa modul de imputatie a ratei plătite asupra principalului si dobânzilor? Astazi din 100 lei achitați ca rata de credit, 10 lei merg la principal si 90 lei la dobânzi! Prin acest procedeu, principalul se achita numai in ultimele rate ale creditului, dupa ani iar dobânzile sunt calculate la valori mari !
2026-06-26 03:38:07
8
usererr :
indiferent daca ai bani in cont sau nu ?
2026-06-26 09:19:39
6
Mello :
Se plătesc în continuare comisioane astronomice pentru banii deja impozitați? Un proiect PNL !
2026-06-26 03:03:06
6
Iulian 🙈Pârvu 🙉 :
Bv 💯💯
2026-06-26 15:20:11
3
Marian Toader :
comision?😳
2026-06-26 08:01:22
1
Tattoo OFF :
proiect de lege
2026-06-26 00:28:55
19
Cosmin :
Foarte bine.salariile si pensiile obligatoriu pe card.
2026-06-26 09:35:46
1
Dyscret@ :
oin sfârșitul camatarii de comisioane huooo
2026-06-26 02:42:48
12
Ficleanu.A :
și comisioane? 🤣
2026-06-26 07:14:41
8
ᴴᵉᵃᵈ ƉΔИƖ ˢʰᵒᵗ :
Si vestea buna care este?
2026-06-26 10:10:49
6
Mihai :
Știrea e că nu e nicio știre. E doar un proiect
2026-06-27 15:43:11
3
Iulian Stroe :
și comisioanele !!!???
2026-06-26 09:50:04
1
Darius👑🇩🇪 :
Este o melodie "Dacă nu merg la ATM nu răsare soarele" 😂😂😂
2026-06-26 14:55:53
1
Michael :
aleluia, că dacă vrei să scoți 2000 lei, tre sa faci 3 retrageri de 900, 900, 200
2026-06-26 14:52:28
3
Maria :
Pot dar nu sunt bani în bancomat😂😂😂😂
2026-06-26 11:55:28
4
Maioreanu Rodica :
Comision ?
2026-06-26 12:54:45
1
Luca Lucian :
Și comisioanele ??
2026-06-26 12:26:58
5
To see more videos from user @user446951979, please go to the Tikwm
homepage.