@user446951979:

Florian Amfim
Florian Amfim
Open In TikTok:
Region: RO
Thursday 25 June 2026 20:05:11 GMT
186163
3287
133
1317

Music

Download

Comments

vicentiu_ionita2602
Vicentiu_RuBynOfficial :
Bravo Ați făcut si voi o treabă bună in 30 de ani
2026-06-26 13:33:15
77
89.force
force :
doar că la 1000 lei retrași, îți ia 200😂
2026-06-27 18:58:06
1
valentinodlls
user3237174493159 :
Dar exista o condiție … sa mai avem și bani 😃
2026-06-26 14:34:56
17
mirelamarinela83
mira.marinela :
Mai ramane sa ne dea si bani😂😂
2026-06-26 05:53:22
13
aura.br
Aura :
La 3 ATM Transilvania am fost sa scot bani pentru cumparaturi de la piata de legume si fructe.Sunt goale nu au nici 300 lei bancomatele.
2026-06-26 13:18:32
8
mokasinsiatat
Mokasin Si Atat :
pai care bani 😁
2026-06-26 06:45:51
11
ursache001123
Carmen :
La cat de saraci suntem , nici carduri nu avem ...
2026-06-26 10:22:43
3
nicholaslupesco
Nicholas :
O ce veste minunata ! 🥰 Cand interveniti ptr a reglementa modul de imputatie a ratei plătite asupra principalului si dobânzilor? Astazi din 100 lei achitați ca rata de credit, 10 lei merg la principal si 90 lei la dobânzi! Prin acest procedeu, principalul se achita numai in ultimele rate ale creditului, dupa ani iar dobânzile sunt calculate la valori mari !
2026-06-26 03:38:07
8
ndanfp3939
usererr :
indiferent daca ai bani in cont sau nu ?
2026-06-26 09:19:39
6
mihaelkeehlnd
Mello :
Se plătesc în continuare comisioane astronomice pentru banii deja impozitați? Un proiect PNL !
2026-06-26 03:03:06
6
iulianparvu74
Iulian 🙈Pârvu 🙉 :
Bv 💯💯
2026-06-26 15:20:11
3
marian.toader20
Marian Toader :
comision?😳
2026-06-26 08:01:22
1
tattoooff
Tattoo OFF :
proiect de lege
2026-06-26 00:28:55
19
cosmingcs
Cosmin :
Foarte bine.salariile si pensiile obligatoriu pe card.
2026-06-26 09:35:46
1
baghera82
Dyscret@ :
oin sfârșitul camatarii de comisioane huooo
2026-06-26 02:42:48
12
alinficleanu1
Ficleanu.A :
și comisioane? 🤣
2026-06-26 07:14:41
8
borsadaniel
ᴴᵉᵃᵈ ƉΔИƖ ˢʰᵒᵗ :
Si vestea buna care este?
2026-06-26 10:10:49
6
lifeowner_035
Mihai :
Știrea e că nu e nicio știre. E doar un proiect
2026-06-27 15:43:11
3
iulianstroe04
Iulian Stroe :
și comisioanele !!!???
2026-06-26 09:50:04
1
darius9209
Darius👑🇩🇪 :
Este o melodie "Dacă nu merg la ATM nu răsare soarele" 😂😂😂
2026-06-26 14:55:53
1
michael.8378
Michael :
aleluia, că dacă vrei să scoți 2000 lei, tre sa faci 3 retrageri de 900, 900, 200
2026-06-26 14:52:28
3
oprismaria
Maria :
Pot dar nu sunt bani în bancomat😂😂😂😂
2026-06-26 11:55:28
4
rodicarodi216
Maioreanu Rodica :
Comision ?
2026-06-26 12:54:45
1
lucalucian01
Luca Lucian :
Și comisioanele ??
2026-06-26 12:26:58
5
To see more videos from user @user446951979, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About