@dannegruoficial: "Datoria oamenilor luminați dintr-o țară e să-i ajute pe cei din mijlocul cărora au ieșit” - Marin Preda.

Dan Negru
Dan Negru
Open In TikTok:
Region: MU
Friday 26 June 2026 05:49:00 GMT
67798
5436
152
1517

Music

Download

Comments

comanescuionut03
ionut88 :
avem de toate,numa conducător,nu
2026-06-26 06:07:14
70
raducumartin1986
radu :
dar n-au taxe și accize ca la noi,prețul mediu pe planeta este intre 5-7 lei/l la noi ,statul ne jupoaie având printre cele mai mari taxe și accize pe carburant😔😔
2026-06-26 08:00:15
24
diaconuconstantin26
Diaconu Constantin38 :
mai lasă mă
2026-06-26 13:34:07
0
user580259
user5 :
Avem de toate ,dar nu avem😳
2026-06-26 05:56:36
7
sevidida
Ghiuly :
ce avem?poate am avut,Dane!
2026-06-26 07:32:03
13
anakinsky979
Anakin Sky979 :
Acciza eliminată,că oricum statul își ia 21 %, și astfel vom avea un preț mult mai mic.
2026-06-26 08:55:33
3
ioanreghisgmail.com
Ioan Reghis :
la fel era la noi înainte de '89.
2026-06-26 06:29:45
1
calangiu_19
Calangiu 19 :
Am avut...
2026-06-26 11:55:58
2
m.cwinner
M.C Winner :
Și în Malta este la fel 1,65 euro!
2026-06-26 13:58:56
1
laurentiughelase
Laurentiu Ghelase :
Pff... la noi e 10 lei...
2026-06-26 05:57:09
1
user891267891
Maria :
Cine am fost și ce am ajuns!
2026-06-26 06:56:08
8
leon47215
Leon :
❤️E greu cu politicienii noștri 😞
2026-06-26 07:05:17
1
olimpia.darabant
Olimpia Darabant :
Avem de toate și nimic!! Saraca țara bogata!!👏❤️
2026-06-26 09:46:54
5
danut.ionica
Danut Ionica :
La Luxemburg la fel. Pret egal la orice benzinarie...
2026-06-26 10:00:23
0
banzaioka
BanZai OKa :
Dacă pe o insulă unde depind de importul benzinei și motorinei prețul este 6-7 lei, cam cât ar putea fi prețul într-o țară bogată în petrol? aka Romania. Eu zic 2 lei, 2,50 lei, voi cât ziceți?
2026-06-26 08:52:15
0
user6312807003035
user6312807003035 :
Creier nu avem
2026-06-26 06:27:02
4
mirabela6167
Mirabela :
Salut Dan! 👍 Vacanță plăcută!💯💯😎✌️
2026-06-26 10:33:48
1
nitunicolae0
Nițu Nicolae :
Am fost, bine zis.
2026-06-26 06:25:42
1
camidietz45
Camy :
ohhj Mauritius am fost anul trecut in August a fost super🥰
2026-06-26 08:39:21
1
user83527113495273
user83527113495273 :
felicitări foarte tare
2026-06-26 05:53:40
1
florianaflori67
FlorianaFlori :
La noi cine să ia decizii, întreb și eu.
2026-06-26 06:36:32
1
user4616514853176
user4616514853176 :
In Austria și Germania sunt preturi diferite pa aceeași stradă, chiar vizavi de benzinării !
2026-06-26 08:50:01
1
sentibel79
Santibel :
Iau apa mai scumpă ca’ benzina 😬😬😬🙈🙈🙈
2026-06-26 05:55:56
1
cretdaniela1971
cretdaniela1971 :
Neața bună!Dar Bogdan și Daria nu sunt prin poze 🥰
2026-06-26 05:58:58
0
To see more videos from user @dannegruoficial, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About