@davidonika: S-a închis și shaworma Antalya? Ce se întâmplă în Timișoara? 😮 #fyp #viral #reels #fy #antalya

David ⏻n
David ⏻n
Open In TikTok:
Region: RO
Thursday 25 June 2026 20:37:18 GMT
38828
522
143
223

Music

Download

Comments

vr.ax.1
🧣Alexandru🕶️ :
Fa dreapta la semafor si imediat pe dreapta e Antalya 🤣🤣
2026-06-26 05:08:00
44
badinalin7
Alin Ionüt :
și tu știi Timișoara...🤣🤣
2026-06-26 12:27:33
37
paulandrei66
Begheanul :
N-ai mai fost de mult in Timisoara este?
2026-06-26 17:26:15
19
denisa.stoicall
Denisa :
Nu s-o închis,este după colț
2026-06-26 14:38:54
43
larisa.elena732
Larisa Elena ♥️ :
S-a mutat tata de mult de mai bine de doi ani 😂😂😂eu am fost și am mâncat la antalia în 2024 când eram în concediu în ro se vede ca nu erai client fidel la antalia 😂
2026-06-27 07:06:23
2
sabin3188
Sabin31 :
Fain la oraș?
2026-06-26 07:04:53
10
laaalina20
Alina🇬🇧🇹🇩أرتيميزا :
E închisă de mult. Acum e deschis unde era Z, adică după colț!❣️
2026-06-25 21:45:54
11
anita90anita
Ana Maria Purja :
sau mutat după colț
2026-06-26 07:30:14
6
smastmarius
smastmarius :
si esti pe Calea Sagului nu Dambovita :))
2026-06-25 20:43:59
4
nada_nadine77
Nada Nadine :
E după colț!
2026-06-26 18:46:06
1
mitrut.blondi
mitruț_ blondu>>> :
sa mutat după colț in dreapta după terasa pink
2026-06-26 10:46:51
2
justinradu
Justin Radu :
Numai ce am mancat
2026-06-25 20:42:15
4
cristinahofman08
🫧Tyna🫶🏼🫧 :
La fostul zet este acum Antalya 😂
2026-06-26 12:12:15
1
horus.epis
Horus Epis :
încearcă ,,Z,, pe bv dambovita, super gust !!!!
2026-06-26 18:52:32
0
mihai.ionescu90
Mihai Ionescu :
Da, e ciudat cum de se închid toate !Nu e nimic politic,locurile ok merg f bine peste tot! Eu cred că manageriatul prost face ca unele să meargă bine și altele să se închidă ! E lupta dintre patroni,cei ce fac calitate și preț bun,atrag și păstrează clienții !!!
2026-06-26 04:30:19
1
ady_de_ady10
Adi 🤍 :
e la 30 metri ,după coleț😂😂
2026-06-26 20:56:44
5
nelutupetrisor1
nelutupetrisor1 :
Antalya e dupa colț
2026-06-26 05:10:00
1
vitalyclau
Vitaly Clau :
e după colț
2026-06-26 07:39:30
10
gratzi91
gratzi91 :
Nu mai minți lumea 😅 este după colț 😉
2026-06-26 14:12:00
1
ciprianedmundo
ciprianedmundo :
toata cladirea nu poate obtine autorizatie de la isu
2026-06-27 01:26:35
1
danydanyel385
Daniel :
unde sa imchis frate vezi ca e dupa colț fa la dreapta catre Shopping City e cladire mare acolo
2026-06-27 07:03:07
1
alexandru.daniel00
Alexandru30lupu :
este dupa colt Antalia
2026-06-27 05:49:45
0
stichi_sufera
𝕊𝕋𝕀ℂℍ𝕀 𝕊𝕌𝔽𝔼ℝĂ🥺💔😔 :
sa mutat după colț la 50 m
2026-06-27 05:41:54
2
alexzisbeleaua0
AZB OFICIAL :
Pffff și eu mă gândeam că voi face prima oprire acolo când vin in Ro.😳
2026-06-26 16:56:57
0
To see more videos from user @davidonika, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About