Fa dreapta la semafor si imediat pe dreapta e Antalya 🤣🤣
2026-06-26 05:08:00
44
Alin Ionüt :
și tu știi Timișoara...🤣🤣
2026-06-26 12:27:33
37
Begheanul :
N-ai mai fost de mult in Timisoara este?
2026-06-26 17:26:15
19
Denisa :
Nu s-o închis,este după colț
2026-06-26 14:38:54
43
Larisa Elena ♥️ :
S-a mutat tata de mult de mai bine de doi ani 😂😂😂eu am fost și am mâncat la antalia în 2024 când eram în concediu în ro se vede ca nu erai client fidel la antalia 😂
2026-06-27 07:06:23
2
Sabin31 :
Fain la oraș?
2026-06-26 07:04:53
10
Alina🇬🇧🇹🇩أرتيميزا :
E închisă de mult. Acum e deschis unde era Z, adică după colț!❣️
2026-06-25 21:45:54
11
Ana Maria Purja :
sau mutat după colț
2026-06-26 07:30:14
6
smastmarius :
si esti pe Calea Sagului nu Dambovita :))
2026-06-25 20:43:59
4
Nada Nadine :
E după colț!
2026-06-26 18:46:06
1
mitruț_ blondu>>> :
sa mutat după colț in dreapta după terasa pink
2026-06-26 10:46:51
2
Justin Radu :
Numai ce am mancat
2026-06-25 20:42:15
4
🫧Tyna🫶🏼🫧 :
La fostul zet este acum Antalya 😂
2026-06-26 12:12:15
1
Horus Epis :
încearcă ,,Z,, pe bv dambovita, super gust !!!!
2026-06-26 18:52:32
0
Mihai Ionescu :
Da, e ciudat cum de se închid toate !Nu e nimic politic,locurile ok merg f bine peste tot! Eu cred că manageriatul prost face ca unele să meargă bine și altele să se închidă ! E lupta dintre patroni,cei ce fac calitate și preț bun,atrag și păstrează clienții !!!
2026-06-26 04:30:19
1
Adi 🤍 :
e la 30 metri ,după coleț😂😂
2026-06-26 20:56:44
5
nelutupetrisor1 :
Antalya e dupa colț
2026-06-26 05:10:00
1
Vitaly Clau :
e după colț
2026-06-26 07:39:30
10
gratzi91 :
Nu mai minți lumea 😅 este după colț 😉
2026-06-26 14:12:00
1
ciprianedmundo :
toata cladirea nu poate obtine autorizatie de la isu
2026-06-27 01:26:35
1
Daniel :
unde sa imchis frate vezi ca e dupa colț fa la dreapta catre Shopping City e cladire mare acolo
2026-06-27 07:03:07
1
Alexandru30lupu :
este dupa colt Antalia
2026-06-27 05:49:45
0
𝕊𝕋𝕀ℂℍ𝕀 𝕊𝕌𝔽𝔼ℝĂ🥺💔😔 :
sa mutat după colț la 50 m
2026-06-27 05:41:54
2
AZB OFICIAL :
Pffff și eu mă gândeam că voi face prima oprire acolo când vin in Ro.😳
2026-06-26 16:56:57
0
To see more videos from user @davidonika, please go to the Tikwm
homepage.