@newdamiano: #sun #hot #beer #weekend

NowyDamian
NowyDamian
Open In TikTok:
Region: PL
Thursday 25 June 2026 20:53:42 GMT
1548451
38437
251
63134

Music

Download

Comments

moon87sc
moon87sc :
to piwo wypiło piwo
2026-06-26 07:25:48
716
krislad773
krislad77 :
W lodówce tylko najpotrzebniejsze rzeczy 👍
2026-06-26 08:14:11
261
fredikamionka36
FrediKamionka :
I ten Golden Loch xD
2026-06-26 13:44:21
0
hempforlife_nl
hempforlife_nl :
Pytanie jest, czy to piwo, co piło piwo się upiło?
2026-06-26 10:32:37
123
donpablo1442
DonPablo :
Arbuz to mistrzostwo świata na takie pogody
2026-06-26 12:17:23
18
noktamakrolegend
Rudy Donald Tusk Mega Mściwy. :
2026-06-26 18:45:44
19
tennieodkota
tennieodkota :
a whisky piło colę 😎
2026-06-26 05:08:38
17
lorenzowttf
Lorenzo :
gorąco to badzie dopiero w niedziele
2026-06-26 07:22:06
18
donek051
Donek :
czy każdy w domu ma ketchup z maka?
2026-06-26 10:40:55
9
sebastian.grzeszc4
Sebastian Grzeszczak :
2026-06-26 13:49:47
6
feliniooo
Kacper :
A kiwi kiwi kiwi
2026-06-26 18:26:33
9
alfonsbiernacki0
KubaRarytas :
w lodówce nic do żarcia ale piwsko musi być
2026-06-26 10:50:08
5
dudek4600
Dawid :
coś żarcia mało ale alko jest
2026-06-26 13:14:11
1
afolfhans
adolfhans :
jest i golden niby tak mało a wszystko jest :)
2026-06-26 17:27:57
0
marunio272
🇵🇱M.A.R.I.O🇵🇱 :
Dobre 👍🤣
2026-06-26 03:18:02
50
marcel.baas
Marcel Baňas :
a co tak 36°c
2026-06-26 16:10:04
0
joozz53
JÓÓZZ :
widze zestaw golden loch i cola z bidry
2026-06-26 08:11:37
1
waldek.stefaniak
Waldek Stefaniak :
tego jeszcze nie było,,👍👍🤣🤣
2026-06-26 17:34:44
0
paweekk
PAWEŁEK :
Piwo piwo wypiło piwo
2026-06-26 17:32:42
5
theexup
Da Weudl :
ich würd das eine zuerst austrinkrn bevor ich das andere aufmach🤦🏻‍♂️😖🍺
2026-06-26 18:24:55
1
arbuzikikjet
łukasz iwaniak :
To nawet koło piwa nie stało
2026-06-26 14:06:53
4
officialcorredor
officialcorredor :
Plusik za loche w lodówce najlepsza łycha z biedry 🥹🤝😁
2026-06-26 08:01:33
0
radekprada
Radek Prada :
bieda w lodowce ale na piwo jest 🤣🤣🤣🤣🤣
2026-06-26 07:04:49
0
tobiaszzaczevsky
Tobiasz :
Queen Markot z biedry najtańsza cola, to co miało pić?
2026-06-26 12:33:57
1
piotroxy
PiotrOxy :
O ketchup z Maca jest 👍😁
2026-06-26 15:54:17
2
To see more videos from user @newdamiano, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About