@alex4funz: Történelmi mélyponton a Velencei-tó vízszintje, a teljes kiszáradás sem kizárt

🔸ꪖꪶꫀメ🔹
🔸ꪖꪶꫀメ🔹
Open In TikTok:
Region: HU
Thursday 25 June 2026 21:50:33 GMT
48217
1061
46
325

Music

Download

Comments

laszlonagy67
laszlonagy :
tönkretettük a világot👍
2026-06-26 07:10:11
62
istvan.blaskovits
B.I.14 :
AZ ORBÁN KORMÁNY KÖLTÖTT AKADÉMIÁRA SZÁLLODÁKRA LUXUS LAKÁSOKRA DE MAGÁRA A TÓRA EGY FILLÉRT SEM!!🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2026-06-26 11:14:43
6
anna55968
anna :
Szerintem igy jár a Balaton is😪😪
2026-06-27 12:24:10
2
banvolgyigyuri1
Banvolgyi Gyuri :
ez mar a teljes kiszaradas.
2026-06-26 03:52:21
13
kareszbalogh69
Balogh Karesz :
Istenem,én még úsztam a tóban 1998-ban..
2026-06-26 18:59:19
3
l_a_u_r_a_11_19
Lau🐙 :
Gyerekként sokat jártunk oda sátorozni ❤️
2026-06-26 04:16:59
22
natalia20061973
Alexa :
Sajnálom 😭😭😭
2026-06-26 14:38:51
9
user9341639685675
544650 :
szomorú ❤️❤️❤️
2026-06-27 13:12:50
0
gborberta0
bertagábor :
[matrica] 😮😮😮
2026-06-26 22:01:52
0
laciboy28gtavonlinepc
laciboy28gtavonline :
basszus
2026-06-26 15:50:50
1
csak.egy.idegen67
csak egy idegen :
pedig a fő elmeroggyantunk azt mondta hogy korlátlan feleslegünk van vízből ...
2026-06-25 22:04:05
22
hiperol55
Hiperol :
Egy jelentős réteg fektetett be a tó körüli vendéglátásba és turizmusba,természetesen nem a tó sorsa érdekelte őket,hanem a realizálható haszon.Most,hogy veszélybe került a befektetések jövedelemtermelése,a közösségtől várják a helyzet megoldását,hogy aztán ismét ők legyenek a haszonélvezői a tó nyújtotta lehetőségeknek. Tudatos,előrelátó magatartással talán létrehozhattak volna egy befektetési érdekközösséget és a megtermelt profit egy részét visszaforgathatták volna olyan beruházásokba,amely valamilyen szinten biztosította volna a tó vízellátásàt.
2026-06-26 06:54:25
35
bruckbauer.agnes
Bruckbauer Agnes :
Utána jön a Balcsi
2026-06-26 12:40:55
8
chabey69
Csaba69 :
Az élővilága is kipusztul... 😟😟😟
2026-06-26 09:58:31
10
dyklvx1ajtnd
Nagyàsz :
Szakembert keresünk! 😁"Vizpotlás a Dunából" Ide kérjük a pályázatokat!
2026-06-26 14:13:03
0
clantufisqztareik
clantufisqztareik :
Nnnaaa, ez az a Magyarország, amitől hányingerem volt már 1996 ban. Nem is próbáltam erőltetni az ottmaradásomat, immár lassan 30 éve...
2026-06-26 22:37:57
1
hit140
Horváth Benjamin :
Gyurcsány a hibás
2026-06-26 10:28:53
1
dy3hqrne96ox
dy3hqrne96ox :
Volt erre is uniós támogatás………….!
2026-06-26 21:14:02
2
balu6210176
balu621017 :
na most mar megindul hogy olcsó lessz a telkek ,meg a házak
2026-06-26 06:16:44
4
dj.zoltan.toth
Robidjoltán :
A víz után az erdő jön nem lesz az embereknek semi 😏
2026-06-26 13:23:14
1
akbodnar
Ákos Bodnár537 :
Elkerítették a korzónál!Ki?Miért?
2026-06-26 10:26:57
1
borni82486
Börni :
A 2000es evek elejen, gyerekkoromba ide jartunk mindig es akkor meg teljesen tele volt vízzel.. szomoru nagyon:(
2026-06-27 06:39:20
0
szabmihly2
yimi011 :
Szellem tó...
2026-06-26 19:29:09
0
egeszseghazam.hu
Egészséghàzam.hu :
Hol vannak a kotrógépek? Hol vannak a javaslatok a megoldásra?
2026-06-27 08:41:42
0
t_o_m_i145
t_o_m_i19 :
Ők kitartóak
2026-06-26 08:59:12
2
To see more videos from user @alex4funz, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About