Pewnie że nie to samo. Teraz to tylko dwie wypłaty.
2026-06-26 20:57:41
112
krzychuu_mrf :
nie czuje już tych wakacji 😔
2026-06-26 08:47:31
138
Molo :
Wakacje po szkole to co innego, a teraz dzień jak każdy inny
2026-06-26 17:00:51
67
KubiXon 👋😁 :
jestem rocznik 93 i mam to samo...wgl inny świat, nie czuje wakacji, świąt, sylwestra, urodzin, NIC. Jest tylko monotonia i obojętność 😳
2026-06-27 22:05:16
19
user172756987 :
wspomnienia to najważniejsze co nam zostaje
2026-06-26 21:12:12
65
Natalia 😉 :
ludzie chce mi się płakać, jak bardzo wtedy nie doceniałam tej wolności 😭😭
2026-06-28 06:11:24
36
Nexus Prooo :
kiedyś to były wakacje ekipa brak telefonów,teraz dostała mi tylko praca a nie wakacje.
2026-06-26 17:48:53
34
karol :
kiedyś to inaczej było nawet słonce zrobiło się inne
2026-06-27 17:58:38
13
pendrive835 :
Dla mnie wakacje straciły mieć sens, w momencie kiedy zdałem szkole średnią i zacząłem pracować.
2026-06-27 10:24:21
25
MlodyT :
Kiedyś była ekipa nie było telefonów każdy wiedział gdzie ma przyjść i o której godzinie..
2026-06-26 10:55:11
31
Kuba Wilczek :
Wakacje to były 10-14 lat temu może jak ze szkoły się wracało wtedy lato wydawało się że trwa tak długo . Dopiero teraz czuję że miesiąc to 4tygodnie a nie jak kiedyś się wydawało 10 …
2026-06-26 16:44:57
19
☠D̷X̷_̷G̷N̷O̷☠ :
czy tylko ja nie odczuwam wakacji?
2026-06-27 02:39:43
51
Fokaszara95 :
sztuka polega na tym żeby znaleźć to co pozytywne w czasie obecnym ❤️. Tamto już było...było fajnie, teraz jest inaczej ale też może być fajnie 🤔
2026-06-26 22:05:25
9
💸TIRURIRU💸 🇵🇱 :
Dokładnie ja może wakacji i nie mam ale widzę co się dzieje i cieszę się że zaznałem tamtych dobrych czasów
2026-06-27 06:12:13
61
Wojtus_dnb🇵🇱🇬🇧 :
Już nawet zapachu lata nie ma
2026-06-27 18:34:03
28
pawedbowski32 :
kiedyś było inaczej, było lepiej 😉💪
2026-06-27 17:32:57
12
Kacpirex :
ja tych wakacji nie czuje
2026-06-26 08:50:47
71
_JUZEK_ :
Jest lepiej 🔥
2026-06-26 04:34:51
15
konto niedostępne :
najlepsze moje wakacje były w 2024..
2026-06-26 12:17:08
12
piotreichstaedt25 :
moje najlepsze wakacje były na polu bizon Zetor
teraz chcesz gdzieś wyjść wszyscy w telefonie
ale to było 20 lat temu
2026-06-27 04:07:26
18
🅝🅞🅢🅣🅐🅛🅖🅘🅐 🅣🅣 :
wakacje to były za dzieciaka 🥲
2026-06-27 04:22:47
6
kora :
zgadzam się to już nie to co kiedyś
2026-06-27 05:15:51
8
To see more videos from user @dzony_yx, please go to the Tikwm
homepage.