@natalxlesl5: #тренд #новий #рецепт #тікток #рекомендації

🥟🥮🍨 СМАЧНО У НАТАЛКИ 🍨🥮🥟
🥟🥮🍨 СМАЧНО У НАТАЛКИ 🍨🥮🥟
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 25 June 2026 22:56:28 GMT
467391
10940
310
10710

Music

Download

Comments

user9286182920315
user9286182920315 :
варення з 90х
2026-06-26 10:10:36
52
user7713986681950
user7713986681950 :
Дякую за рецепт, Наталю. Я теж таке варення роблю. Тільки я даю на 1 кг кабачків 800г цукру , засипаю і даю час , щоб пустили сік. А тоді у три прийоми проварюю поки не випариться сік і виходе точно, як цукати. На рогалики, пиріжки , та будь куди , красота. Всього вам найкращого.
2026-06-26 05:56:17
61
user7861330443602
Оля Сонечко :
Готую таке варення з кабачків і додаю замість лимонів лимонну кислоту.Від лимонів не подобається присмак.Гірчить і смак наче цвіль.Це на мій смак
2026-06-26 11:58:43
26
83_anatoliy
Анатолій :
варення дууууже смачне як то кажуть пальчики оближеш.🥰🥰🥰
2026-06-28 16:36:05
2
user14758056925083
Галина Карачко :
Ви просто молодчинка у вас дуже хороші рецепти люблю дивитися ваші ефіри.
2026-06-26 09:30:19
17
user2652870463700
user2652870463700 :
З кабачків таке жовте не буде,я варила,виходить зеленкувате.То тільки на картинці таке.
2026-06-27 10:29:19
5
elenademchenko27
Елена Демченко533 :
Краще варити з ягід і фруктів
2026-06-26 14:56:04
6
uservghwk75chz
uservghwk75chz :
В интернете нашла 3 года назад и думаю,дай попробую,понравилось,давай вторую порцию делать, нарезаем 2кг кабачков на кубики,предварительно сняв шкурку и семена,нарезаем с кожурой 2 апельсина и 2 лимона на кубики,пересыпаем 2кг сахара на ночь,даём постоять пару раз перемешавая,потом варим по 10 мин.до коричневатого цвета,вкусно и можно на рогалики,оно не растекается
2026-06-27 08:55:03
13
alyonat1
Альона :
👍🥰❤️смакота
2026-06-26 05:33:59
5
user1590567478603
лана :
моим не понравилось , не буду .
2026-06-28 07:44:44
1
t641888
T :
В цьому році немає яблук і абрикос, зварю із кабачків, дуже привабливий вигляд має ваше вареннячко.🥰
2026-06-26 20:56:12
6
.780633
галина 78 :
дуже смачне🥰🥰🥰
2026-06-26 11:16:50
1
user2635163859523
user2635163859523 :
ну из помидор ела,а вот из кабачков ещё не пробовала
2026-06-27 08:30:54
2
valyakuchna
Valya :
Я завжди таке готую!!! Дуже смачне!!!
2026-06-26 09:41:17
4
userx3t7krgi8t
userx3t7krgi8tЛідаLida :
Я,добавляла трохи драгльованої вишні,для кольору.
2026-06-26 06:35:21
0
user9168703094384
Любовь Фукс :
Так,варення смачне.1 на вип1чку прекрасне.Хто ще не готовив,раджу. Наталочка вам дякую що д1литеся.❤️
2026-06-26 05:28:13
9
dana_dana0602
🌹Dana.🌹 :
🌹 Можна також з апельсином.🌹
2026-06-26 11:03:40
4
user80615781274797
user80615781274797 :
я робила таке варення,дуже смачно.
2026-06-27 19:39:16
0
_nina537
Ніна Рогата :
Ніколи не пробувала, дякую.🥰
2026-06-26 10:41:59
3
tatyanakazacenko
Татьяна :
Варенье супер. Я варю 20 лет а то и больше
2026-06-26 16:56:43
4
julia_167007
Валентина Бурлака :
Один лимон цілком достатньо.
2026-06-26 13:38:53
3
nelya39874
Неля :
робила,схоший на варення з груш
2026-06-26 09:53:31
4
olenaaa17
Олена :
я незнаю як мені того лимона натерти. У менк челюсть виверне
2026-06-28 00:52:23
1
To see more videos from user @natalxlesl5, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About