Мій дід з 1960 року працював рибалкою, потім мій чоловік рибалив , та син і завжди святкували другу неділю липня. Це було свято в риббригаді де варили юшку, зносили смачні страви з дому. І чоловіки відпочивали
2026-06-27 05:01:27
1
AntiPer4ik :
День рибалки в Україні 2026 році відзначається 12 липня🔥
2026-06-27 03:06:42
3
Yan :
2026-06-27 03:21:19
2
Віра :
🥰🥰🥰
2026-06-27 04:42:14
1
Olekseevna :
🥰🥰🥰
2026-06-27 05:08:31
1
Таня дацько :
💪💪💪
2026-06-27 05:18:56
1
Олег :
🥰🥰🥰
2026-06-27 04:50:07
1
Bouko :
🥰🥰🥰
2026-06-27 04:33:18
1
Олександр Собко :
👍👍👍
2026-06-27 04:25:47
1
To see more videos from user @user4270800155587, please go to the Tikwm
homepage.