я завжди додаю 50/50 джину і вермуту (які завжди стоять в холодильнику) і сік оливок, а ще раджу додати розсол з маринованих халапенйо по смаку (я люблю побільше) виходить гостро і воно трохи перебиває смак спирту і виходить клас!🫒
2026-06-28 12:46:22
1
Ivanna :
Манік топ
2026-06-28 14:23:36
1
Camilla_Dubs :
Міцний😁 для блиску очей 😅
2026-06-26 12:08:37
5
душніла третьої хвилі :
А стакан не занадто малий?
2026-06-26 07:33:51
2
Kasia :
Які татуювання 🥰
2026-06-26 12:29:32
1
Anastasia | UGC :
Ахахахах ви крута😅
2026-06-26 08:38:10
1
Shuh_a.k.jk :
хахахаххах 😅😅
2026-06-26 07:51:39
1
Mariana :
Келих топ 🤣
2026-06-26 09:37:54
2
Юлічка ✨ :
Хочеться пити з вайбіком мартіні як у Секс у великому місті, а по факту виходить щось таке 😅
2026-06-26 19:44:49
0
To see more videos from user @lerakocenko, please go to the Tikwm
homepage.