який брєд про перевірку на місці. Максимум тільки холостий можна побачить. В ходу під навантаженням буде зовсім інша картина. Плюс воздушку на місці держать 8к це перегрів 100%
2026-06-26 17:14:39
1
🤤GNX250 2t Dakar🥵 :
розкажіть щось про настройку геон gnx 250 2t бо як купив так і їзджу
2026-06-26 17:11:06
1
Zheka_gnx :
Так і є 👍
2026-06-26 07:51:01
1
Дмітя :
але ж краще нехай трішки БоГатить , чим біднить...
2026-06-26 07:46:28
1
crazy frog :
🔥🔥🔥
2026-06-26 11:42:53
0
To see more videos from user @buleet85, please go to the Tikwm
homepage.