jestem w nowym sztandarze i dzisiaj miałam przekazanie
2026-06-26 11:39:31
158
sandrq :
dziś przekazałam ezzz
2026-06-26 11:53:00
162
Mona🤷🏼♀️😑 :
ja tez dzisiaj stalam na 3 zakonczeniach😮💨
2026-06-26 12:21:44
110
marwie :
Mówcie co chcecie ale dla mnie to było super doświadczenie być w sztandarze, stać wiadomo ciężko szczególnie w upały ale zawsze duma z reprezentowania szkoły
2026-06-26 16:45:17
68
zuzaaa3333 :
Girlssss też jestemmmm (wiem jakie to uczucie)
2026-06-26 14:37:14
51
zofia :
Prawie zemndlalam… było tak goracoooo
2026-06-26 15:33:44
50
b_.equine :
ja wczoraj zemdlałam
2026-06-27 13:48:38
7
Olivia :
Ja jak byłam dziś sztandarem to prawie zemdlałam
2026-06-26 14:06:44
20
Один.два.три :
Jezu jak ja tam stałam to zemdlałam prawie
2026-06-26 15:51:34
30
🏍️_MX_🔥 :
xd ja dzisaj przejąłem
2026-06-26 17:45:08
53
sanaq :
JA NIE MAM W SZKOLE TAKIEGO CZEGOŚ JAK SZTANDAR
2026-06-26 11:33:44
20
fi0lecik_ :
ja dzis sztandar 7 klasie przekazywalem
2026-06-26 17:00:20
43
@who.is.me :
Ja dzisiaj pierwszy raz byłem i kurna cały czas się uśmiechałem, jakby WSZYSCY są wtedy śmieszni😭🙏
2026-06-26 14:33:33
14
🤍 :
zemdlałam dziś jak stałam 🥰
2026-06-26 16:11:46
8
🤍Majeczka🤍 :
Ja dziś przejęłam
2026-06-26 11:57:32
10
ta_judyta :
ja jestem w zastepczym i zmienialam sie (raz zapomnieli o zmianie i stalam 20 min ) (prawie zemdlalam)
2026-06-26 13:40:13
11
lqena❤️🖤⚜️ :
ja dziś też stałam
2026-06-26 11:21:31
190
𖦹✧✰巛k0smita༄☼༒❀ :
Ja zemdlałam ne polecam
2026-06-26 13:26:11
17
⋆౨ৎ˚⟡˖ 𝓵𝓮𝓷𝓪 ˖⟡˚౨ৎ⋆ :
Dziś zemdlałam dosłownie nikt nawet na mnie nie patrzył 🥰
2026-06-26 14:17:18
28
Karpil⚽ :
ja miałem nosić ale dzięki kontuzji kolana nie noszę (i dobrze)
2026-06-26 08:16:49
75
To see more videos from user @w_baran55, please go to the Tikwm
homepage.