@ivan_papazov: Дівчата у салоні краси меньше витрачають 😂

Ivan Papazov | Нерухомість
Ivan Papazov | Нерухомість
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 26 June 2026 07:22:16 GMT
13111
131
28
253

Music

Download

Comments

user477312661319
Виктор Петрович :
Мий сам ДЕШЕВШЕ буде!!
2026-06-27 06:31:30
7
am_bully_diesel_pitomnik
am_Bully_Diesel_pitomnik :
….. это судьба
2026-06-27 08:11:35
2
b_r_o_1
b_r_o_1 :
Космос
2026-06-27 06:52:41
1
avdal.avdal
Avdal Avdal :
Там дорого но и моют отлично
2026-06-26 19:56:41
2
ivansaganov
Іван Саганов :
Якщо поліровка кузова від подряпин, то тільки це може 5000-9000 грн коштувати. А так на мийки самообслуговування 200-300 грн коштує просто помити😁
2026-06-27 08:56:32
1
sergario0
Серж :
знаю эту мойку - полировку кузова абразивом там не делают.....просто мойка 3 фазная.....
2026-06-27 09:07:04
0
_zheka.com
~Женя~ :
😂💪
2026-06-27 07:29:11
0
user2781063762439
Жека Кагарлицький :
ого
2026-06-27 08:45:53
0
romanrokytskyi
Roman Rokytskyi :
ну все... їду я в Кійув буду машини мити
2026-06-27 06:37:24
0
andreykantitsky
Андрей Кантицкий :
там полірування якщо машинкою то половину від тої вартості коштує
2026-06-27 07:08:14
0
user6543169283375
глеб егорич :
Мерседес S400D мойка комплекс, снять битум ,и твердый всё обошлось 3500грн
2026-06-27 07:27:52
0
sergeypavlovichya
Serhii Yats :
😁😁😁 ти шо рофлиш
2026-06-26 15:12:19
0
user2443016210876
#Хромік :
норм))👍
2026-06-27 05:36:12
0
utyf0787
Геннадий :
Ты шутишь?
2026-06-26 18:27:50
0
user10215399723731
Alex :
зачем мыть машину за большие деньги, когда от любой мойки эффекта хватает на несколько дней...
2026-06-27 06:42:43
5
o.sharko
Sharko Life :
По богатому 🤣🤣🤣 Мені теж одні нарахували 5К за зняття бітуму 😳 сам помив, придбав Koch Chemie Teerwasche за 700 грн, сам все очистив
2026-06-27 04:28:09
2
name.noname60
Name Noname :
амлєт від адміна входить в вартість?
2026-06-26 19:59:09
2
coffeeman7419
Coffeeman7419 :
Жизнь богатых она другая😂😂😂😂
2026-06-27 02:27:27
1
vrednuy4444
Vrednuy4444 :
З прайсом треба знайомитесь
2026-06-27 08:43:51
0
galya1710
Galya :
Это за 10 машин 😂
2026-06-27 07:34:35
0
lora48608
Lora :
Капець
2026-06-27 06:31:17
0
prostoya550
prostoya550 :
Помив?)
2026-06-27 06:32:37
0
ser_kirik
Sergii :
Якщо полірували, хімія, робота, думаю норм.
2026-06-27 07:29:43
1
kytaeveduard
kytaeveduard :
я за 40000 помою!
2026-06-27 06:05:25
0
To see more videos from user @ivan_papazov, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About