@new.sign.studio.p: niby nie daleko Angli od Szkocji a pogoda różna...od wczoraj w Szkocji⚡️☔️🌨🌩 tragedia #burzaibłyski #lejeipada #🌩🌨☔️⚡️#pogodamasakra

Alineczka i jej życie
Alineczka i jej życie
Open In TikTok:
Region: GB
Friday 26 June 2026 07:43:15 GMT
128547
1106
207
195

Music

Download

Comments

misia.608
Mała Mi 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇵🇱 :
Ciekawe gdzie burza jak ja w Szkocji mieszkam
2026-06-28 00:13:48
0
monia6495
Mondzia :
U mnie w 🇮🇪dzis chlodniej 20 stopni i czasami pada deszczu wrocilismy do normalności 👍
2026-06-27 13:00:02
0
ewelina_528
Ewelina❤️🧡 :
proszę mi dać ten deszcz
2026-06-26 14:52:54
5
user473440316
user473440316 :
Gdzie masz taką pogodę ważkich bo ja nie mam
2026-06-27 22:26:15
0
marcinmyszorek
pococikapusta :
Gdzieś musi
2026-06-26 17:32:27
16
xyyx063
❤️Tygrysek Maleńkiej❤️ :
u mnie nie pada, jeszcze😅 a tez w Szkocji
2026-06-27 04:37:02
0
miley6668
Miley :
Chciałabym mieszkać w Szkocji. Ten klimat i tą pogoda😍 coś co uwielbiam!
2026-06-26 20:27:52
0
ronaaldoo1
ronaaldoo1 :
Kocham takie pogody ten dźwięk deszczu uspokaja 😁
2026-06-27 00:51:35
2
agailunka
aga.aga :
zależy gdzie , bo u mnie nie 😳
2026-06-26 18:55:40
1
dorota.277
Dorota 27 :
jutro u nas temperatura powyżej 36 do 40 stopni
2026-06-27 16:45:41
0
ewka022
Ewka🇵🇱🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 :
Mieszkam w Szkocji i ani kropli deszczu nie spadło
2026-06-26 14:33:05
0
nadinka0408
Natalie BossLady🖤✨🤍 :
mieszkam w Szkocji i nie pada
2026-06-26 14:11:45
0
adamflorczyk7
adam :
mieszkam między Edynburg a Glasgow padało niecałą godzinę grzmiało jakieś 20minut chyba mieszkamy w innych krajach
2026-06-26 20:07:20
0
miroslawa9173
Miroslawa :
sorry, ale u mnie w Anglii dziś jest 30 stopni, ani grama deszczu, ale dziś czasem chmury się pojawiały...
2026-06-27 16:56:30
0
ele.mele5
ele mele :
U mnie 39°mamy już dość....
2026-06-26 17:35:45
1
syllwia_40
Sylwia@Szkocja :
Ja też Szkocja ale nie mam takiej pogody 😉
2026-06-26 13:49:07
0
mirko169
Mirek🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇵🇱 :
Tu w stronę Glasgow nie ma deszczu
2026-06-26 17:52:19
0
lucynadobrowolsk4
Lusi :
Ja z Angli do Endyburga mam 4 godziny u mnie 38 stopni szok
2026-06-26 13:46:36
0
evaben87
EvaBen :
Walia około 20 stopni.
2026-06-26 15:14:25
1
ania.rachel
🐍Ania Rachel 🦜 :
Uwielbiam deszcz😁
2026-06-26 11:47:08
0
nieodkrytylas
nieodkrytylas :
zazdro🥰
2026-06-27 14:34:00
1
pawe.brozek
Paweł Brozek :
Wiem bylem 19 lat
2026-06-26 11:40:02
0
mariuszgazowski
mariuszgazowski :
Te budynki ładne i kamienne ścieżki
2026-06-26 18:22:03
0
ewelynnn
Evelynnn :
Glasgow pozdrawia ☺️
2026-06-26 20:02:15
0
aga55838
aga :
Nie wszędzie. U mnie też nie pada
2026-06-26 14:53:28
0
To see more videos from user @new.sign.studio.p, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About