Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@new.sign.studio.p: niby nie daleko Angli od Szkocji a pogoda różna...od wczoraj w Szkocji⚡️☔️🌨🌩 tragedia #burzaibłyski #lejeipada #🌩🌨☔️⚡️#pogodamasakra
Alineczka i jej życie
Open In TikTok:
Region: GB
Friday 26 June 2026 07:43:15 GMT
128547
1106
207
195
Music
Download
No Watermark .mp4 (
5.56MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
4.17MB
)
Watermark .mp4 (
5.64MB
)
Music .mp3
Comments
Mała Mi 🏴🇵🇱 :
Ciekawe gdzie burza jak ja w Szkocji mieszkam
2026-06-28 00:13:48
0
Mondzia :
U mnie w 🇮🇪dzis chlodniej 20 stopni i czasami pada deszczu wrocilismy do normalności 👍
2026-06-27 13:00:02
0
Ewelina❤️🧡 :
proszę mi dać ten deszcz
2026-06-26 14:52:54
5
user473440316 :
Gdzie masz taką pogodę ważkich bo ja nie mam
2026-06-27 22:26:15
0
pococikapusta :
Gdzieś musi
2026-06-26 17:32:27
16
❤️Tygrysek Maleńkiej❤️ :
u mnie nie pada, jeszcze😅 a tez w Szkocji
2026-06-27 04:37:02
0
Miley :
Chciałabym mieszkać w Szkocji. Ten klimat i tą pogoda😍 coś co uwielbiam!
2026-06-26 20:27:52
0
ronaaldoo1 :
Kocham takie pogody ten dźwięk deszczu uspokaja 😁
2026-06-27 00:51:35
2
aga.aga :
zależy gdzie , bo u mnie nie 😳
2026-06-26 18:55:40
1
Dorota 27 :
jutro u nas temperatura powyżej 36 do 40 stopni
2026-06-27 16:45:41
0
Ewka🇵🇱🏴 :
Mieszkam w Szkocji i ani kropli deszczu nie spadło
2026-06-26 14:33:05
0
Natalie BossLady🖤✨🤍 :
mieszkam w Szkocji i nie pada
2026-06-26 14:11:45
0
adam :
mieszkam między Edynburg a Glasgow padało niecałą godzinę grzmiało jakieś 20minut chyba mieszkamy w innych krajach
2026-06-26 20:07:20
0
Miroslawa :
sorry, ale u mnie w Anglii dziś jest 30 stopni, ani grama deszczu, ale dziś czasem chmury się pojawiały...
2026-06-27 16:56:30
0
ele mele :
U mnie 39°mamy już dość....
2026-06-26 17:35:45
1
Sylwia@Szkocja :
Ja też Szkocja ale nie mam takiej pogody 😉
2026-06-26 13:49:07
0
Mirek🏴🇵🇱 :
Tu w stronę Glasgow nie ma deszczu
2026-06-26 17:52:19
0
Lusi :
Ja z Angli do Endyburga mam 4 godziny u mnie 38 stopni szok
2026-06-26 13:46:36
0
EvaBen :
Walia około 20 stopni.
2026-06-26 15:14:25
1
🐍Ania Rachel 🦜 :
Uwielbiam deszcz😁
2026-06-26 11:47:08
0
nieodkrytylas :
zazdro🥰
2026-06-27 14:34:00
1
Paweł Brozek :
Wiem bylem 19 lat
2026-06-26 11:40:02
0
mariuszgazowski :
Te budynki ładne i kamienne ścieżki
2026-06-26 18:22:03
0
Evelynnn :
Glasgow pozdrawia ☺️
2026-06-26 20:02:15
0
aga :
Nie wszędzie. U mnie też nie pada
2026-06-26 14:53:28
0
To see more videos from user @new.sign.studio.p, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Botas de trabajo cómodas y ligeras, punta resistente a impactos, suela antideslizante, sin casquillo #tiktokshopcreatorpicks #workshoes #summervibes #workboots #botasdetrabajo
#Penivoleybol #VoleybolBenim #VolleyballWorld #VolleyballEurope #Volleyball #Voleybol #Pallavolo #TikTokSports #Voleibol #BeUnlimited #VolleyballGirls #Volei #FileninSultanları
Random Thoughts #1 Title: Pausing I’m going to use this app/account to practice public speaking and to share my thoughts. I might delete ts cuz it’s cringe but I’m going to worry about that later.
#pourtoi #Medintou #viralvideo #tiktok
Cow girl moderne - Eloiz 🎧 #pourtoi #lyrics_songs #tiktokmusic #rapfr #Eloïz
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy