vat na słodki sok 5%
vat na wodę 23%
to chyba nie jest normalnie
2026-06-26 11:30:11
505
dy5py417ak2r :
Nie jestem na to zły. Mam nadzieję, że wygrają
2026-06-26 09:31:43
740
Bartuś :
ciekawa sprawa, nawet nie wiedziałem i nigdy bym nie przypuszczał, że woda jest na 23 procentowym vacie
2026-06-26 08:15:07
907
tomaszstrus :
Najlepsze, że te argumenty są trafione :)
2026-06-26 15:58:03
335
estrada623 :
imo woda powinna być bez podatku, a butelki po wodzie powinni być nie kaucyjne
2026-06-26 15:58:01
134
Lesio SQ9LC :
Woda powinna być na zerowej stawce!
2026-06-26 14:46:07
88
DiegovonZales :
Na początku chciałem napisać "co XD" ale jak powiedziałeś o vacie na wodę to w sumie nie muszę dalej oglądać bo to absurd
2026-06-26 11:22:05
200
domroz :
nawet od wody podatek 23 VAT xd
2026-06-26 11:08:29
113
19GRACU89 :
pelna zgoda, woda powinna byc produktem pierwszej potrzeby i jej ceny na lotniskach powinna byc regulowana
2026-06-26 10:59:36
94
sebos :
Finał tej sprawy będzie taki że nawet jeśli wygrają i zamiast płaci 23% podatku płaciliby 5% to cenę w sklepie za wodę wcale nie spadnie tylko ich zysk wzrośnie, dziękuję dowodzenia.
2026-06-26 14:25:09
24
kogoyujen :
woda powinna być darmowa
2026-06-26 21:42:04
7
princekarloooo :
dokładnie, powiedzmy sobie szczerze, wodę musisz pić. Butelka 1,5l kosztuje dziś 3-4 zł
2026-06-26 15:25:53
9
Tusiek :
Woda w butelkach nie jest towarem pierwszej potrzeby, woda w kranie jest towarem pierwszej potrzeby.
2026-06-26 13:26:10
5
jp2gmd2137 :
czteropak kustosza 11 zł 6 pak wody 3 dychy xD taniej jest pić browary niż pić wode
2026-06-26 12:46:19
8
im.lukasz :
pewnie jak zmniejszą vat to cena się nie zmieni tylko producent sobie weźmie do kieszeni różnicę, powinna być ustalona górna granica ceny wody jak w Grecji
2026-06-26 11:03:46
6
Mooongirl :
Zgadzam się, ceny wody to masakra
2026-06-26 11:23:13
50
Piotr :
bardzo dobrze. wodę mamy w kranie za darmo. mam zdrową twardą wodę w domu
2026-06-26 12:20:20
10
Srakaziomek :
Ponieważ woda jest darmowa. Firmy nie produkują wody. To są fabryki platikowych butelek a wypełniają ją wodą
2026-06-26 12:04:55
15
Hela Pęka🧐 :
Zgadzam się z producentem 👍, brawo
2026-06-26 15:37:03
60
zangoseee :
team Cisowianka
2026-06-26 11:06:24
17
Cocomelon :
Ja wam premiera nie wybierałem
2026-06-26 11:08:12
13
maxweII :
Zgadzam się z producentem, ale z drugiej strony jak obniża VAT to ceny i tak nie spadną XD po prostu więcej zarobią
2026-06-26 15:06:54
17
To see more videos from user @ponad_prawem_, please go to the Tikwm
homepage.