@tvp3_katowice: 🔴 Była żywicielką przez ponad 120 lat - dziś rozpoczyna się proces jej likwidacji. Ostatnia tona węgla z kopalni Bielszowice wyjechała na powierzchnię, zamykając tym samym rozdział życia wielu górniczych rodzin. Dziś w cechowni zakładu ostatni raz wybrzmiało „Szczęść Boże!". Zobacz więcej: https://katowice.tvp.pl/94005019/ ℹ️ LINK W BIO #Bielszowice #Kopalnia #Węgiel #ZamknięcieKopalni #RudaŚląska #Aktualności #TVP3Katowice
To nie jest prawda bo węgiel z ich ściany leci przez halembe
2026-06-26 19:42:44
6
Tomek_:) :
To normalne że nierentowne zakłady gdzie trzeba dopłacać są zamykane. Takie jest życie coś się kończy a coś się zaczyna. Najważniejsze że każdy pracownik został zabezpieczony
2026-06-27 00:06:00
5
Przemek :
Wszystko zaorają poczekajmy w przyszłości nabędzie prądu masakra….😭
2026-06-26 09:38:36
21
Alikla5510 :
Służba zdrowia szoruje po dnie, górnictwo upada, bezrobocie rośnie jak grzyby po deszczu, a podobno jesteśmy 20- tą gospodarką świata. Kogoś ewidentnie poniosło.
2026-06-27 07:56:28
5
Tomasz Wojtczak :
Szczęść boże to przykre...
2026-06-26 09:28:45
18
Martin :
Teraz będzie jeszcze większa bieda 🤦🏾masakra co politycy robią
2026-06-26 13:21:21
10
halina222 :
To bardzo przykre!😳
2026-06-26 13:04:47
10
Joanna :
jakie to smutne😞
2026-06-26 10:59:58
7
piotrhero :
jakoś chodzą do kopalni nawet w soboty i niedziele za 300 procent
2026-06-27 07:46:04
0
†wiktor† :
czemu będzie zlikwidowana
2026-06-26 15:39:23
2
user2290642372624 :
Masakra 🤦♀️Tusk 👎
2026-06-26 17:06:42
4
The Nieogar :
kolejna kopalnia zamknięta. Ciekawe jakie ceny węgla teraz będą 😂
2026-06-27 09:49:23
1
Daam :
wina fuska
2026-06-27 19:42:57
1
To see more videos from user @tvp3_katowice, please go to the Tikwm
homepage.