@repostt.666: #fyppp #dlaciebie #8klasa #koniec

🦓🤷‍♀️💀
🦓🤷‍♀️💀
Open In TikTok:
Region: PL
Friday 26 June 2026 08:33:25 GMT
26354
4181
41
992

Music

Download

Comments

lidkapalidka67676
lidkapalidka676767liduśa :
to nie koniec to początek drogi w sercach mamy skrzydła nie lęki i trwogi 8 lat wspólnych żegnamy dziś dziękujemy za wszystko już umiemy iść do nie koniec to nowy czas choć trochę się boimy damy radę tak bo tu nauczyliśmy się marzyć i śnić a kto umie marzyć ten potrafi żyć dziękujemy za każdy dzień za cierpliwość uśmiechkę za to że ktoś wierzył w nas za wesoły zabawy wspólny czas dziś plecaki mamy trochę większe w głowach sny a w sercach cały świat choć ruszamy w dalszą drogę to co było zostanie w nas każdy krok prowadzi nas dalej nowe drzwi już czekają gdzieś ale w sercu na zawsze cicho będzie brzmiał ten pierwszy
2026-06-26 14:10:07
13
music_com67
🎶❤️🎧 :
płakałam kilka razy dziś...
2026-06-26 17:15:58
4
angelabove2
Angel :
zycie...przykre,ale prawdziwe..
2026-06-26 17:44:31
26
juliapawlowska23
juliapawlowska23 :
no ja już dziś prawie płakała pewnie wieczorem będę płakać (zawsze tak mam) jak tak stałam przed szkole z tym ludźmi i wiedziałam ich 3 razy w tygodniu przez 3lata i pomyślała że to ostatni raz 💔😭
2026-06-26 12:22:11
23
ogd_anderbajt
Ogd_anderbajt :
Ja niestety już kończę ten etap w życiu
2026-06-26 10:16:42
10
twoja_sylwia
twoja_sylwia :
szczerze dla mnie to był najlepszy moment kiedy kończyłam 8 klasę bo nie czułam się dobrze w klasie ale i tak się popłakałam...
2026-06-26 14:29:06
9
kvlpa4.editz
─ 𝓶𝓪𝓳𝓾𝓼𝓼! 🫶🏾👾 :
ja zmieniam szkołe i czuje to samo
2026-06-26 11:42:04
2
olc_iaa2
olc_iaa2 :
Trochę dziwne pytanie, ale czy ktoś ma kontakt z przyjaciółmi z podstawówki??? Czy drogi się tak po prostu rozeszły…?
2026-06-26 11:16:53
1
pysia_misia21
ninja🥷 :
Dzis opuściłam ostatni raz moja szkole … przez 13 lat nauki ….
2026-06-26 15:07:00
6
patkazvx
Patka wariatka :
ja mam jeszcze 3 lata🥹🫰
2026-06-26 15:34:25
1
tosia.rozrabiaka6
tosia rozrabiaka :
tak
2026-06-26 17:52:46
1
zbigniewlenard915
zbig915 :
mam dom dobrą pracę ale szczesliwy byłem nie mając nic gdy było tyłu przyjaciół w szkole czy podst czy średnia szkoła 🙂
2026-06-26 14:44:40
4
itzz_sw1rly
frytki_z_żyda :
💔
2026-06-26 15:17:31
1
kasia_l_93
Milena :
ja mam jeszcze rok ze swoja klasa a potem...😔
2026-06-26 09:18:36
3
kaapii14
Kaapii :
taaaak!
2026-06-26 12:45:15
0
lidkapalidka67676
lidkapalidka676767liduśa :
jest mi przykro ale no w sumie 1 3 klasy no to wiecie to są maluchy a teraz ja idę do czwartej no i mega się cieszę ale też jest mega mega mega mega mega smutno i bardzo bardzo płacze😭😭😭😭😭
2026-06-26 14:08:29
2
lidkapalidka67676
lidkapalidka676767liduśa :
tak samo jak ósma klasa jest wzruszająca bo to już koniec to tak samo jest 3:00 a skąd to wiem no bo właśnie jest ją skończyłam i to tak samo jest żegnanie się z czymś co tak bardzo kochaliście to tak bardzo lubiliście i co tak bardzo kochaliście to było naprawdę dla was ważne i teraz ja prawie codziennie mówiłam mamie że nienawidzę szkoły ale teraz to ja ryczę no i nie mogę powstrzymać swoich łez ja mam 10 lat no i chciałbym wrócić jeszcze do tych wesołych wczesnoszkolnych lat
2026-06-26 14:06:50
4
wodeczka.rblx.official
𝐖𝐨𝐝𝐞𝐜𝐱𝐬𝐤𝐚 || 3K 🌊🌺 :
...
2026-06-26 17:32:25
1
polaczek_mtb
polaczek_MTB :
no i koniec...
2026-06-26 15:47:52
1
adam.rafalski
Julka❤️💙 :
Ja nie chce boję się 😭
2026-06-26 21:44:23
0
malu74921
Daniela katseye :
ja naszcensicie do 3 klasy
2026-06-26 14:05:58
1
teos753
Cipek67🥀 :
Kutas 😭
2026-06-26 15:26:54
2
zuza.fmtb14
_xozol_ :
niby nie lubiłam tych nie których naucieli ale to w końcu oni nas czegoś nauczyli
2026-06-26 14:52:24
1
majaaa_pl
Majaaa :
Aż mi się czasem przez to chce płakać że mamy się po prostu rozstać za 2 lata
2026-06-26 12:06:26
2
To see more videos from user @repostt.666, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About