@kazikpositive: #lekarz #bajka #praca #kłamstwo #propozycja

kazikpositive
kazikpositive
Open In TikTok:
Region: IS
Friday 26 June 2026 09:13:12 GMT
105045
2628
203
287

Music

Download

Comments

mila194767
Mila :
Brawo Panie Redaktorze
2026-06-26 09:52:47
233
zibi5335
zibi :
ludzie co oni wyprawjają!!!
2026-06-26 10:22:48
78
divad...3006
Divad :
extra wywiad 💪 top !!!
2026-06-27 12:59:31
1
jakub_michalek
Kuba Michałek :
Pełna zgoda z panem redaktorem
2026-06-26 11:42:38
79
kazikptak
kazikptak :
15 godzin jest w pracy z czego 11 śpi
2026-06-26 19:28:30
40
marzena2273
Marzena :
czy to naprawdę jest lekarz.?
2026-06-26 12:00:03
29
no_name...3417
........ :
więcej takich wywiadów....
2026-06-26 13:19:45
50
krzysztofszwed266
Krzysztof .74 :
proponuję lekarzom założyć kartę taką jak mają kierowcy zawodowi.Pozdrawiam
2026-06-26 15:31:15
44
krzysztofkasprza74
krzysztofkasprza74 :
oni nawet pracują po 26 godzin na dobę, porostu wstają 2 godziny wcześniej.
2026-06-26 14:31:05
25
user4961281916868
user4961281916868 :
po co to fikcję ciągnąć
2026-06-26 09:43:42
20
jarekstachowiak1
Jarek Stachowiak917 :
nie wiem co bierzesz ale powinien połowę
2026-06-26 10:00:52
37
remikmackiewicz3
Remik :
ja z tych 15 godzin popracuje trzy to dobrze🤣🤣
2026-06-26 11:00:44
15
zorro18888
zorrp18888 :
8 godzin i do domu Przychodzi druga zmiana 8 godzin i do domu Przychodzi trzecia zmiana 8 godzin i do domu. koniec kropka.
2026-06-26 14:43:38
21
krzysztof.joz8
Krzysztof Joz :
w końcu ktoś o tym głośno mówi brawo panie redaktorze
2026-06-26 19:03:57
21
merc8452
mc gregor :
a widzicie lemingi my kierowcy musimy po 15 godzin pracować
2026-06-26 09:17:46
10
arkadiusz.zwierzc6
zaba122103 :
W tym 5 godzin spania.
2026-06-26 12:21:01
25
maa.mi430
MAŁA MI :
Szacunek dla Pana redaktora 👍🏻💪🏻
2026-06-26 13:47:33
15
anna.hennigdzikow
Chanah :
dr kosmita
2026-06-26 16:27:09
6
marzeqbou9n
marzeqbou9n :
brawo 👏👏👏👏👏👏
2026-06-26 10:37:56
11
rafalrafal948
rafal :
dzisiej sie dowiedzieliście?to sie dzieje latami!!!!!!
2026-06-26 12:08:37
32
malgorzatabuziews
malgorzatabuziews :
Brawo dla redaktora
2026-06-26 20:30:02
5
mariuszcipora
Mariusz :
a tam inspekcja pracy nie powinna ładować kar?
2026-06-26 13:53:13
5
micha.mkk3
MKk :
Po co 15 h żeby godziny rozpisać
2026-06-26 11:17:56
22
robert.greczko
Robert Greczko :
Czy ktoś to rozumie 🤔
2026-06-26 09:41:25
6
To see more videos from user @kazikpositive, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About