@hejtuamelaa_: Czy tylko ja tak mam xd ?

mela:00
mela:00
Open In TikTok:
Region: PL
Friday 26 June 2026 09:59:24 GMT
168237
13214
284
970

Music

Download

Comments

gabolek
gabolek🩷 :
weszłabym nawet gdyby zimna była
2026-06-27 14:04:03
592
cma2137
ćma :
po co czekać aż się nagrzeje taka zimna giga fajna jest xd
2026-06-28 08:41:44
137
nadvsiapvv
𝓝🪽 :
mam 30° a od wczoraj woda sie nagrzewała
2026-06-27 14:39:38
194
edzio..rap
edzio..rap :
u mnie 54 000l wody
2026-06-28 09:33:25
71
olifciq._
Olifkashh :
Moje 27 tysiecy litrow sie nagrzalo do 30 stopni w ciągu dwóch dni🥰🥰
2026-06-27 14:12:37
90
karolinkafialkowska
FiołeeekK :
i postawiliście basen w cieniu? xd
2026-06-27 16:13:11
23
nerissa8492
Nerissa :
Ja wchodzę odrazu
2026-06-27 12:35:44
31
kingusiaa_14
Kinga 💞🫶🏻 :
31° 🫠💕
2026-06-27 15:10:53
32
hqlaq247
hqlaq :
chyba mamy ten sam basen
2026-06-28 00:00:44
14
valkiriapl
ValkiriaPL :
ja która nigdy nie czekała aż się woda nagrzeje tylko od razu wchodziłam do wody
2026-06-27 17:12:46
9
xx.borufka.xx
oliwiaa :
u mnie jest aż za ciepła..
2026-06-28 14:33:13
13
mil3na.xr
mil3na.xr :
U mnie się nagrzało w jeden dzień
2026-06-27 14:04:21
7
kazumi_mimi
_kazumi_ :
U mnie woda ma 33 stopnie i aż trzeba schładzać wodę bo nie daje ulgi 😂
2026-06-28 12:45:01
6
idopieca67_
⋆ ˚。⋆౨ৎ𝑧𝑢𝑧𝑖𝑎𝑎౨ৎ⋆ ˚。⋆ :
u mnie woda ma 32°
2026-06-27 17:03:12
6
dziadziu_edziu
QsawQsK :
Mam ten basen to jest 9 tysięcy litrów
2026-06-27 18:37:00
6
wiolletamiller0
Wiola :
ja dolewam zimnej bo wrzątek , woda stoi trzy dni 😳
2026-06-27 16:33:22
8
niweiem17
.niewiem :
bardzo polecam kupić taką folie bąbelkową i przykrywać basen cały czas, on się wtedy mega szybko nagrzeje, sam mam od 2 tygodni basen i już ma 31°C, obecnie już nie przykrywamy bo woda jest mega ciepła ale ja mam basen 15k litrowy, więc myślę że twój by się nagrzał w 2 dni
2026-06-28 11:43:17
0
_lidia35_
liduss126 :
mega odpowiedzialne kiedy mamy suszę hydrologiczną w polsce
2026-06-27 21:12:31
1
faustysi
faustysi :
Moja ma 40
2026-06-27 15:36:56
0
franek.ligza
Franek Ligęza :
a ja mam panele słoneczne i woda w basenie na 30stopni
2026-06-27 20:28:11
0
kiero0030
kkiero_✌️ :
ja mam 19tys
2026-06-28 09:02:18
1
dupakosciotrupa
🪽 :
u mn w basenie jest 50°C
2026-06-28 07:40:12
0
elomalynaa
martyna😝 :
szczerze zazdro ja nylam.w 4 galeriach w wwa i action pepco castorama auvhan obi i nigdzie nie bylo basenow
2026-06-28 15:36:43
0
To see more videos from user @hejtuamelaa_, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About