@bobolws: KAMERKA WŁAŚNIE URATOWAŁA MI 2000 ZŁ I 13 PUNKTÓW. I nie, nie dlatego, że coś odjebałem. Tylko dlatego, że ktoś już był gotowy wlepić mi mandat za coś, czego nie zrobiłem. W niedzielę miałem sytuację na przejeździe kolejowym. Stałem normalnie przed szlabanami i jak zawsze zostawiłem kilka metrów miejsca przed przejazdem – żeby motocyklista, rower czy ktoś inny mógł się przecisnąć. Szlabany zaczęły się podnosić, więc ruszyłem powoli do przodu. Lampki jeszcze się świeciły, więc nie wjechałem na przejazd, tylko podtoczyłem się bliżej, cały czas będąc przed torami. Dopiero kiedy sygnalizacja zgasła, normalnie przejechałem. I wtedy zaczyna się kabaret. Za mną stała Straż Ochrony Kolei, a w środku była też policja. Zatrzymują mnie i słyszę, że trzech funkcjonariuszy widziało, jak rzekomo przejechałem na czerwonym. Kara? 2000 zł i 13 punktów. Już praktycznie przesądzona. Mówię spokojnie: „Mam nagranie z kamerki.” Na początku usłyszałem tylko, że oni wiedzą, co widzieli. I teraz najlepsze... To auto mam dopiero od trzech tygodni. Kamerkę również. Niestety nie miałem jeszcze włączonego nagrywania dźwięku, więc pomyślałem: „No pięknie, będzie tylko obraz”. Na szczęście obraz wystarczył. Pokazałem nagranie. Klatka po klatce widać, że gdy światła jeszcze migały, ja nadal byłem przed przejazdem. Na tory wjechałem dopiero wtedy, gdy sygnalizacja zgasła. I nagle cała pewność siebie, paragrafy i teksty o tym, że „wszyscy widzieli”, zniknęły. „Aaa... jednak pan nie przejechał. Przepraszam. Może pan złożyć zażalenie na interwencję.” No kurwa... szkoda, że dopiero po obejrzeniu nagrania. Czyli gdybym nie miał kamerki, dostałbym 2000 zł mandatu i 13 punktów za wykroczenie, którego nie popełniłem. Dlatego wrzucam ten film nie po to, żeby jechać po wszystkich mundurowych. Wiem, że większość wykonuje swoją robotę uczciwie. Ale ta sytuacja pokazuje jedno – czasem samo słowo kierowcy nie znaczy nic. Liczy się dowód. Dlatego, jeśli jeszcze nie macie wideorejestratora, to serio – kupcie go. To nie jest gadżet. To jest świadek, który nie kłamie. A mnie tym razem uratował przed 2000 zł, 13 punktami i niesłusznym mandatem. Dzięki zwykłej kamerce. 📹🚗
🐦🔥BOBO🐦🔥
Region: PL
Friday 26 June 2026 10:14:52 GMT
Music
Download
Comments
wojtek :
to jakiś żart.
2026-06-27 18:38:56
18
Żwirek :
Też musze kupić wideorejestrator
2026-06-27 16:24:30
2
Major :
nędza
2026-06-27 05:20:11
3
Stokrotka.live :
ja mam.70mai 😁
2026-06-27 16:06:51
1
Karolka :
Ale jaja
2026-06-27 07:45:06
1
Lokipl :
kolega pracuje w służbie ochrony kolei i oni maksymalnie mogą dać 500zl bez żadnych punktów
2026-06-28 04:51:57
1
Ruuuuda🔥🤎 :
Możesz polecić model który masz
2026-06-26 12:23:10
2
Steve Wonder :
A OD KIEDY S O K MOZE PRZEPROWADZAĆ KONTROLĘ DROGOWĄ?
2026-06-27 11:11:51
8
Karolina Ślusarczyk :
ooo Nędza moja wieś 😂😂
2026-06-26 11:29:06
3
Dawid Szaman Szulcek :
Oh ci nasi przyjaciele lubią być nie ufni .. dobra robota Robercie , że nie dałeś się złapać w sidła oszustą
2026-06-27 16:20:07
1
ola.kiepura :
🤯🥵
2026-06-26 12:24:53
2
To see more videos from user @bobolws, please go to the Tikwm
homepage.