@bobolws: KAMERKA WŁAŚNIE URATOWAŁA MI 2000 ZŁ I 13 PUNKTÓW. I nie, nie dlatego, że coś odjebałem. Tylko dlatego, że ktoś już był gotowy wlepić mi mandat za coś, czego nie zrobiłem. W niedzielę miałem sytuację na przejeździe kolejowym. Stałem normalnie przed szlabanami i jak zawsze zostawiłem kilka metrów miejsca przed przejazdem – żeby motocyklista, rower czy ktoś inny mógł się przecisnąć. Szlabany zaczęły się podnosić, więc ruszyłem powoli do przodu. Lampki jeszcze się świeciły, więc nie wjechałem na przejazd, tylko podtoczyłem się bliżej, cały czas będąc przed torami. Dopiero kiedy sygnalizacja zgasła, normalnie przejechałem. I wtedy zaczyna się kabaret. Za mną stała Straż Ochrony Kolei, a w środku była też policja. Zatrzymują mnie i słyszę, że trzech funkcjonariuszy widziało, jak rzekomo przejechałem na czerwonym. Kara? 2000 zł i 13 punktów. Już praktycznie przesądzona. Mówię spokojnie: „Mam nagranie z kamerki.” Na początku usłyszałem tylko, że oni wiedzą, co widzieli. I teraz najlepsze... To auto mam dopiero od trzech tygodni. Kamerkę również. Niestety nie miałem jeszcze włączonego nagrywania dźwięku, więc pomyślałem: „No pięknie, będzie tylko obraz”. Na szczęście obraz wystarczył. Pokazałem nagranie. Klatka po klatce widać, że gdy światła jeszcze migały, ja nadal byłem przed przejazdem. Na tory wjechałem dopiero wtedy, gdy sygnalizacja zgasła. I nagle cała pewność siebie, paragrafy i teksty o tym, że „wszyscy widzieli”, zniknęły. „Aaa... jednak pan nie przejechał. Przepraszam. Może pan złożyć zażalenie na interwencję.” No kurwa... szkoda, że dopiero po obejrzeniu nagrania. Czyli gdybym nie miał kamerki, dostałbym 2000 zł mandatu i 13 punktów za wykroczenie, którego nie popełniłem. Dlatego wrzucam ten film nie po to, żeby jechać po wszystkich mundurowych. Wiem, że większość wykonuje swoją robotę uczciwie. Ale ta sytuacja pokazuje jedno – czasem samo słowo kierowcy nie znaczy nic. Liczy się dowód. Dlatego, jeśli jeszcze nie macie wideorejestratora, to serio – kupcie go. To nie jest gadżet. To jest świadek, który nie kłamie. A mnie tym razem uratował przed 2000 zł, 13 punktami i niesłusznym mandatem. Dzięki zwykłej kamerce. 📹🚗

🐦‍🔥BOBO🐦‍🔥
🐦‍🔥BOBO🐦‍🔥
Open In TikTok:
Region: PL
Friday 26 June 2026 10:14:52 GMT
23556
251
28
63

Music

Download

Comments

wojtek7881
wojtek :
to jakiś żart.
2026-06-27 18:38:56
18
wirek331
Żwirek :
Też musze kupić wideorejestrator
2026-06-27 16:24:30
2
ooosantiagooo
Major :
nędza
2026-06-27 05:20:11
3
stokrotka.live
Stokrotka.live :
ja mam.70mai 😁
2026-06-27 16:06:51
1
k.a.r.o.l.c.i.a.1
Karolka :
Ale jaja
2026-06-27 07:45:06
1
lokipl1
Lokipl :
kolega pracuje w służbie ochrony kolei i oni maksymalnie mogą dać 500zl bez żadnych punktów
2026-06-28 04:51:57
1
ruuuuda32
Ruuuuda🔥🤎 :
Możesz polecić model który masz
2026-06-26 12:23:10
2
steve.wonder936
Steve Wonder :
A OD KIEDY S O K MOZE PRZEPROWADZAĆ KONTROLĘ DROGOWĄ?
2026-06-27 11:11:51
8
karolinalusarczy
Karolina Ślusarczyk :
ooo Nędza moja wieś 😂😂
2026-06-26 11:29:06
3
dawidszulcekszaman
Dawid Szaman Szulcek :
Oh ci nasi przyjaciele lubią być nie ufni .. dobra robota Robercie , że nie dałeś się złapać w sidła oszustą
2026-06-27 16:20:07
1
ola.kiepura
ola.kiepura :
🤯🥵
2026-06-26 12:24:53
2
To see more videos from user @bobolws, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About