@n1_srbija: Najava da će stanari F krila Doma II u Studentskom gradu u Beogradu morati da oslobode svoja mesta do 16. aprila 2027. godine, zbog potreba Specijalizovane izložbe EXPO 2027, izazvala je nezadovoljstvo među studentima. Dok Studentski centar “Beograd” tvrdi da nije reč o iseljenju, već o privremenom premeštanju dela studenata, stanarke Studentskog grada kažu da ih najviše brinu neizvesnost, nedostatak jasne pisane garancije i formulacija iz obaveštenja prema kojoj će useljenja u druge sobe i domove biti omogućena “u skladu sa mogućnostima” ustanove. Opširnije na 👉🏻 n1info.rs #n1info #n1srbija #fyp #foryou #foryoupage