@pravonapravdu1: Описание 🚗❌ Два паркомісця для людей з інвалідністю біля ТРЦ у Києві зайняли водійки без відповідного права. На наше прохання перепаркувати автомобілі ми почули лише сміх і відповідь: «Ми всього на пів години». Ми викликали поліцію. Навіть після того, як правоохоронці пояснили, у чому полягає порушення, жінки так і не зрозуміли, що зробили щось неправильно. Вони були переконані, що саме до них ставляться несправедливо. Але справа не лише у штрафі чи правилах дорожнього руху. Ці місця створені для людей, яким вони дійсно необхідні: людей з інвалідністю, ветеранів, які повернулися з війни з пораненнями, тих, для кого кілька зайвих метрів можуть стати серйозною перешкодою. Найбільше засмучує навіть не сам факт порушення, а повна байдужість. Навколо проходили багато людей з інвалідністю, але це так і не змусило порушниць замислитися. Для них власний комфорт виявився важливішим за повагу до інших. ❓А як вважаєте ви? Чи нормально залишати авто на місці для людей з інвалідністю «лише на пів години»? І як, на вашу думку, можна донести людям, що повага до інших починається з простих правил? 💬 Пишіть свою думку в коментарях. Можливо, саме такі історії допоможуть комусь переосмислити свою поведінку.
ГО «Право на Правду»✅
Region: UA
Friday 26 June 2026 11:42:55 GMT
Music
Download
Comments
Валерон 🐣 :
їх вже стрілять пора за такий похуїзм
і за такі висловлювання коли їм кажуть про ветеранів і інвалідів
2026-06-26 12:14:58
970
ПАШКА :
треба, щоб їй подруга чаполаха вчасно вломила, щоб зрозуміла проблему, бо видно дуже тяжко їй інфу обробляти
2026-06-26 14:32:22
105
baiova :
Дякую вам , за небайдужість
2026-06-26 12:26:46
347
Alexander Vysatiy :
Автор. ВИ НАЙКРАЩІЙ.💪💪💪 БЕРЕЖИ ВАС ГОСПОДЬ БОГ
2026-06-26 13:54:38
266
antikatsap :
Автор - молодчина👍
2026-06-26 13:01:22
911
uuuuusernameeeeeee17 :
Автор я дивуюсь вашим спокоєм 🤝🤝🤝
2026-06-26 13:35:35
537
Світлана Дікмарова :
Я сама керманич, респект автору даного відео
2026-06-26 15:10:50
74
Твій перукар-колорист :
чекаємо публічного вибачення!!!
2026-06-26 15:20:38
42
olegm2915 :
от клава 😢😢😢
2026-06-26 13:53:23
116
Pavlo :
штраф має бути 50 000
2026-06-26 15:40:52
27
alenka :
Дякую за небайдужість.
2026-06-26 13:36:15
114
Shura :
лєна й галя
2026-06-26 14:15:34
66
Галина :
Дякую Вам за небайдужість 🌹
2026-06-26 13:19:00
53
Петро :
респект автору👍
2026-06-26 14:47:45
30
eskanor :
2026-06-26 14:06:41
19
Joker :
мда
2026-06-26 13:05:22
11
Nazarii_97 :
Автор 🤝
2026-06-26 14:21:58
9
aleks66 :
був штраф?
2026-06-26 13:38:11
10
_Roman_ :
👍 Автор 💪супер сила.
2026-06-26 15:00:33
7
💐 :
Девочка супер 👍🏻
2026-06-26 15:31:30
1
StranniK :
2026-06-26 14:56:47
1
Оленка Виноградова :
Ви молодець!!!!
2026-06-26 14:45:33
8
liliickaa :
2026-06-26 15:55:38
0
To see more videos from user @pravonapravdu1, please go to the Tikwm
homepage.