nie byłam w Tajlandii, ale praca w gastro też jest pomocna na adaptację wysokich temperatur 🌞
2026-06-27 05:53:58
38
Noah :
Ta to zajebiscie
2026-06-27 13:56:58
10
Aurelenya :
spociłam się oglądając to XD
2026-06-26 19:52:00
553
Tymon Piątkowski :
A w Polsce 38🙏😭
2026-06-26 12:16:36
832
hm.wikusia :
dzięki tobie coraz bardziej przekonuje się na podróż do Tajlandii
2026-06-26 12:13:14
117
Maria Szczepanik :
ale ci zazdroszczę😭 dla mnie 20°C to jest max
2026-06-26 12:51:52
172
Zvber 🌸 :
ja jestem zimnolubna, przy takich temp nie wychodzę z domu i leżę ze zwolnieniem lekarskim w wannie w zimnej wodzie. ja chyba serio powinnam mieszkać w Jakucji xD
2026-06-26 13:20:16
91
⋆🥓 𝔰𝔫𝔦𝔭𝔢𝔯⋆ :
ludzie serio lubią lato? 😭
oddajcie mi zime I moje -10⁰
2026-06-26 14:09:58
102
Gawron :
Ale tam musi śledziem dawać
2026-06-26 17:35:40
37
donkx_ :
Bo tam jest inna wilgotność 😁 dlatego człowiek się przyzwyczaił 😅
2026-06-26 15:16:42
112
Gabriela :
Dla mnie też jest w sam raz nie wiem o co ludziom chodzi, jest wkoncu zajebiście ciepło 🥰
2026-06-26 12:27:21
80
Kacper Bek :
jakie 30 tu pod 40 jest
2026-06-27 11:19:14
19
8lmo :
ona ma weryfikację🎉wkońcu
2026-06-26 12:31:16
63
mwajraksenkaya :
Dzisiaj u mnie 40 xd w Polsce 😂
2026-06-26 12:59:25
19
°-dupolot_⁶⁷ :
w Polsce na być 41° chyba w cieniu
2026-06-26 12:20:38
37
Basiek :
zapraszaamy do poznanskich saun tylko 5 zl za 15 min (autobusy)
2026-06-26 12:41:00
31
Zapa The Runner :
Laska podziel się umiejętnością plis
2026-06-26 13:55:42
26
To see more videos from user @dominikarybakk, please go to the Tikwm
homepage.