Moj ma „pogłębione zakola”, brwi mu się łączą z linią włosów (delikatnie) i jakby to wykonturowac, wyciąć delikatnie monobrew, będzie takie serduszko XDDDD
2026-06-26 13:22:58
0
Kamuwa_wariacie :
delikatnie za szeroko ale jest w pyte, wąsy z taką dziura powinny byc spasowane z przegrodą nosową wtedy jest idealnie
2026-06-26 16:01:20
0
johnyy sins :
czyli jak mam zakole na środku to mam mieć wąsa na środku jak taki jeden pan z histori?
2026-06-26 15:04:59
0
jezuszkosmosu :
a spróbuj usunąć brwi
2026-06-26 17:03:40
0
Floperiusz :
@Olek
2026-06-26 14:29:32
0
swxft_sxckx17 :
😂😂😂
2026-06-26 12:15:48
0
To see more videos from user @kalisztomiasto, please go to the Tikwm
homepage.