все так 100 процентів підтверджую бо я з Харківської обл
2026-06-26 15:03:21
8
𝑺𝒗𝒊 𝑻𝒐𝒍𝒊𝒗𝒏𝒂 :
не синенькі, а сінєнькі
2026-06-27 10:20:53
6
Viktoriia Kovalenko :
тинятись (шостати)
2026-06-27 10:52:27
4
⚜️𝒩𝒾𝓀𝒾𝓉ℴ𝓈⚜️ :
у нас не говорят нашёл, а говорят надыбал 😂
2026-06-26 18:28:43
6
Андрей Сергеевич :
не забегаловка, а наливайка 😉
2026-06-26 17:58:04
4
Erikson 💙💛🇺🇦 :
я з Харківської області і у нас кажуть: " баклашка, мастерка, не що , а шо" , тремпель, брасматік, локон, кулек, вилазка " ну іще багато чого цікавого нашого Харківського 😁🔥🥰
2026-06-27 09:13:02
2
Vi__ka :
я с Харьковской области и всегда в нашем посёлке говорили на русском языке🤣
2026-06-27 11:41:08
3
САША ПРО LIFESTYLE 💗 :
а ще ми кажемо не «другий», а «вторий» 😁
2026-06-26 12:46:37
6
Таня Покотилова :
Ми не кажемо контейнер,кажемо судочек
2026-06-27 05:32:59
3
Люба Мотенко :
Калідор))))
2026-06-26 21:39:50
5
Віка2810 :
🤝🤝🤝Харків/Харківська обл. підтверджує🤗🥰
2026-06-27 07:36:43
1
Ирина Ефремова :
Классно!!! Вторая часть тоже ТОП🥰 и снова вспомнила слово. У нас не говорят прутик, а хлобустина😁
2026-06-26 13:29:37
1
Влад Т :
Ампулка, спортивная кофта - мастерка
2026-06-26 16:42:47
3
Саня О :
моя родина мой дом 😊😊😊😊
2026-06-27 03:11:29
0
ILLYA :
Тю ! А шо ?!!!!))))👍
2026-06-27 10:40:50
0
Валентина :
2026-06-27 12:35:53
0
Дмитрий :
не ресторан, а рестік
2026-06-27 18:27:50
1
Інна :
Купянск тоже так говорит😍🥰❤️
2026-06-27 18:13:48
0
🦋🅥 🅐 🅛 🅨 🅤 🅢 🅗 🅐🦋 :
Генделик
2026-06-27 11:24:54
2
Ден ДШВ :
Сто процентів,согласний з каждим словом, Дніпро обл,
2026-06-27 14:46:15
1
Олег :
какой район??? я тоже с Харьковской.
2026-06-27 03:58:10
0
To see more videos from user @_vssoov_, please go to the Tikwm
homepage.