@_vssoov_: Вам зайшла перша частина, тому ловіть другу😅 Зі всим згодні?

_vssoov_
_vssoov_
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 26 June 2026 12:17:32 GMT
14565
983
52
87

Music

Download

Comments

vad6370
Vad :
Ви балакаєте полтавською🥰
2026-06-27 09:50:38
12
user2717101039728
🦋𝔻𝕣𝕒𝕞𝕒_𝕢𝕦𝕖𝕖𝕟🦋 :
У нас не кажуть «сиджу», а кажуть «сидю»
2026-06-26 13:59:11
23
user3618687061473
Наташа :
Я з Харківської області і дійсно ми так кажемо
2026-06-26 19:57:46
16
alexandrg1257
alexandrg1257 :
Забігаловка - ригаловка
2026-06-27 09:47:29
1
dyp9nh37ydon
Анжела Стешенко298 :
все так 100 процентів підтверджую бо я з Харківської обл
2026-06-26 15:03:21
8
ssvii_27
𝑺𝒗𝒊 𝑻𝒐𝒍𝒊𝒗𝒏𝒂 :
не синенькі, а сінєнькі
2026-06-27 10:20:53
6
vikky.vikss
Viktoriia Kovalenko :
тинятись (шостати)
2026-06-27 10:52:27
4
_.bunker51564._
⚜️𝒩𝒾𝓀𝒾𝓉ℴ𝓈⚜️ :
у нас не говорят нашёл, а говорят надыбал 😂
2026-06-26 18:28:43
6
user65503825883112
Андрей Сергеевич :
не забегаловка, а наливайка 😉
2026-06-26 17:58:04
4
elenaerikson55
Erikson 💙💛🇺🇦 :
я з Харківської області і у нас кажуть: " баклашка, мастерка, не що , а шо" , тремпель, брасматік, локон, кулек, вилазка " ну іще багато чого цікавого нашого Харківського 😁🔥🥰
2026-06-27 09:13:02
2
v_i_k_y_sya4
Vi__ka :
я с Харьковской области и всегда в нашем посёлке говорили на русском языке🤣
2026-06-27 11:41:08
3
sanecchkaaaa
САША ПРО LIFESTYLE 💗 :
а ще ми кажемо не «другий», а «вторий» 😁
2026-06-26 12:46:37
6
tanusha0218
Таня Покотилова :
Ми не кажемо контейнер,кажемо судочек
2026-06-27 05:32:59
3
75liubov
Люба Мотенко :
Калідор))))
2026-06-26 21:39:50
5
vikavika2810
Віка2810 :
🤝🤝🤝Харків/Харківська обл. підтверджує🤗🥰
2026-06-27 07:36:43
1
user1365675849347
Ирина Ефремова :
Классно!!! Вторая часть тоже ТОП🥰 и снова вспомнила слово. У нас не говорят прутик, а хлобустина😁
2026-06-26 13:29:37
1
vladpz
Влад Т :
Ампулка, спортивная кофта - мастерка
2026-06-26 16:42:47
3
user364426898
Саня О :
моя родина мой дом 😊😊😊😊
2026-06-27 03:11:29
0
dyysmlgdwamg
ILLYA :
Тю ! А шо ?!!!!))))👍
2026-06-27 10:40:50
0
user6131165997281
Валентина :
2026-06-27 12:35:53
0
user2078416381347
Дмитрий :
не ресторан, а рестік
2026-06-27 18:27:50
1
koshka99966
Інна :
Купянск тоже так говорит😍🥰❤️
2026-06-27 18:13:48
0
valyusha.1402
🦋🅥 🅐 🅛 🅨 🅤 🅢 🅗 🅐🦋 :
Генделик
2026-06-27 11:24:54
2
den95dhv7
Ден ДШВ :
Сто процентів,согласний з каждим словом, Дніпро обл,
2026-06-27 14:46:15
1
boy40275
Олег :
какой район??? я тоже с Харьковской.
2026-06-27 03:58:10
0
To see more videos from user @_vssoov_, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About